Anasayfa / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik / Yazar Arkadaşlar Arıyoruz

Yazar Arkadaşlar Arıyoruz

Merhaba Değerli Eğitim Alan Mensupları ve Ruh Sağlığı Alanı Çalışanları…

Bir Psikolojik Danışmanın Günlüğü web sitesi olarak  “PDR” alanı merkezli yayın hayatımıza başlamamızın üzerinden geçen 5 yıl içerisinde siz değerli alan mensuplarımızla kıymetli ve güzel 5 dolu dolu yıl geçirdik.

2010 yılından bu yana yayın hayatında olan “PdrGünlüğü” sitemizde siz değerli alan mensuplarına yönelik değerli ve önemli bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz.

Temel amacımız alana katkı sağlamak olan web sitemiz bünyesinde Pdr’den psikolojiye, eğitimden özel eğitime, klinik psikolojiden psikiyatriye çok çeşitli alanlarda yaklaşık 10.000 den fazla makale ve haber ile yaklaşık 5000 dokümanı sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

Sizde eğer;

  • Kendinizi geliştirmek,
  • Alanınıza katkı sağlamak,
  • Mesleki gelişiminiz için yeni şeyler keşfetmek,
  • Yeni insanlar tanışmak,
  • CV’nize yeni bir özellik eklemek,

Türkiye çapında alanda tanınmak için isminizi duyurmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilir ve yazarımız olarak aramıza katılabilirsiniz.

Özellikle kendinizi ifade etme ve mesleki dayanışmaya katkı sağlamanıza yardımcı olmaya yarayacak bu uygulama ile sizleri Web Sitemizin Yazarları olmaya davet ediyoruz.

Yazar olmak için ne yapmalıyım?

PdrGünlüğü sitesinde yazar olmak için öncelikle web sitemize üye olmalı ve ardından üyeliğinizin “Yazar” olarak değiştirilmesi için iletisim@pdrgunlugu.net adresine mail atarak yazarlık yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Ardından kullanıcı özelliğiniz “İçerik Sağlayıcı”olarak değiştirilecektir. Bundan sonrasında yazılarınızı yazıp düzenleyecek ve site editörünün onayına göndereceksiniz.Onaylanan tüm yazılarınız web sitemizde belirttiğiniz uygun kategoride yayınlanacaktır.

Hayırlı olsun artık sizde bir web site yazarısınız.:)

Hangi Konu ve Kategorilerde Yazabilirim?

Web sitemiz Pdr Psikoloji ve Eğitim alanları temelinde kurulmuş olup bununla beraber yaklaşık 50 farklı kategoride 10000 den fazla makaleye sahiptir. Bu sebeple konu veya kategori sınırlamamız yoktur.Ancak temel çerçevelerimize dikkat etmekte fayda vardır.Bu sebeple kategorilerimizin içeriğini incelemeniz sizlere fayda sağlayacaktır.

****Web sitemizde dil,din,ırk,mezhep,siyasi görüş ve benzeri gibi ayrımcılığı körükleyici, hakaret ve ideolojik öğeler barındıran, eğitim ve yaşamla ilgisiz olan içerikleri yayınlamıyoruz.Butür içeriklerde yayın yapmak isteyen kişilere web sitemizin yazarlık kısmı kapalıdır.

Tüm yazar olan öğrenci arkadaşlarımız profil bilgilerinde bulundukları üniversite ve sınıf düzeyini mutlaka yazmalıdır.

Yazarlık Kaydınızı Nasıl Yapabilirsiniz? Video Anlatımı

PdrGünlüğü Yazarlık Kaydı Nasıl Yapılır from PdrGünlüğü on Vimeo.

PdrGünlüğü Yazarlık Yeni Yazı Ekleme

PdrGünlüğü Yazarlık Yeni Yazı Ekleme from PdrGünlüğü on Vimeo.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Hizmet Alanlarına Göre Rehberlik Türleri Nelerdir?

Rehberlik alanı, çalışmaları kapsamında çeşitli bölümlere ayrılmaktadır. Bu alanlar sırasıyla eğitim,sağlık,sosyal yardım ve endüstridir. Eğitim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir