Anasayfa » Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik » Web Sitemize Yazar Arkadaşlar Arıyoruz

Web Sitemize Yazar Arkadaşlar Arıyoruz

Bir Psikolojik Danışmanın Günlüğü web sitesi olarak  “PDR” alanı merkezli yayın hayatımıza başlamamızın üzerinden geçen iki yıl içerisinde siz değerli alan mensuplarımızla kıymetli ve güzel iki dolu dolu yıl geçirdik.

Bu süre zatfında gerek eski takipçilerimiz gerekse alandan yeni aramıza katılan arkadaşlarımızla birlikte Pdr alanınında dayanışma içerisinde olduk.

Gerek Rehberlik Kurslarının durdurulması için gerekse Pdrye alandışı atamaya tepki göstermek için hep bir arada yer aldık ve tepkimizi dile getirmeye çalıştık.

Web sitemiz misyon olarak her zaman Pdr alan mezunlarını bir araya toplama ve birlik olma duygusunu yaratma gayesini gütmüştür. Bu çerçevede bir çok defa bu konuda başarılı olmuş ve Pdr alan mezunlarını bir araya getirerek birlikte ve dayanışma içinde hareket etmemizi sağlamıştır.

Tüm bu misyomuz ve ortaya çıkan olumlu gelişmeler neticesinde Pdr alan mezunlarının bir arada yer aldığı bu mecrada artık sizlerin daha aktif bir şekilde yer almanızın zamanının geldiğini düşünmekteyiz.

Özellikle kendinizi ifade etme ve mesleki dayanışmaya katkı sağlamanıza yardımcı olmaya yarayacak bu uygulama ile sizleri Web Sitemizin Yazarları olmaya davet ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

1.PdrGünlüğü’nde yazar olmak için ne yapmalıyım?

PdrGünlüğü sitesinde yazar olmak için öncelikle web sitemize üye olmalı ve ardından üyeliğinizin “Yazar” olarak değiştirilmesi için iletisim@pdrgunlugu.net adresine mail atarak yazarlık yapmak istediğinizi belirtmelisiniz.Ardından kullanıcı özelliğiniz “İçerik Sağlayıcı” olarak değiştirilecektir. Bundan sonrasında yazılarınızı yazıp düzenleyecek ve site editörünün onayına göndereceksiniz.Onaylanan tüm yazılarınız web sitemizde belirttiğiniz uygun kategoride yayınlanacaktır.Hayırlı olsun artık sizde bir web site yazarısınız.:))

2.PdrGünlüğü’nde hangi konu ve kategorilerde yazabilirim?

Web sitemiz Pdr Psikoloji ve Eğitim alanları temelinde kurulmuş olup bunun dışında yaklaşık 50 farklı kategoride 5000 den fazla yazıya sahiptir.Bu sebeple konu veya kategori sınırlamamız yoktur.Ancak temel çerçevelerimize dikkat etmekte fayda vardır.Bu sebeple kategorilerimizin içeriğini incelemeniz sizlere fayda sağlayacaktır.

****Web sitemizde dil,din,ırk,mezhep,siyasi görüş ve benzeri gibi ayrımcılığı körükleyici, hakaret ve ideolojik öğeler barındıran, eğitim ve yaşamla ilgisiz olan içerikleri yayınlamıyoruz.Butür içeriklerde yayın yapmak isteyen kişilere web sitemizin yazarlık kısmı kapalıdır.

2.PdrGünlüğü’nde nasıl yazı yazabilir yada aktarabilirim?

Web sitemiz bir WordPress temalı site olup şuanda wordpress’in en güzel sürümü 3.6.1 kullanmaktayız.Wordpress temalı web siteleri hakkında bilgi sahibi iseniz tüm özellikler aynı olup hemen girip yazı yazabilirsiniz.Wordpress konusunda bilgi sahibi değilseniz konuyla ilgi bir video anlatım hazırlanacaktır.

Konuyla ilgili güncellemeler devam etmektedir.Hertürlü sorularınız bu yazımızın altına yorum bırakarak iletebilirsiniz.Teşekkürler

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Özgüveninizi Nasıl Geliştirebilirsiniz ?

Özgüveninizi Nasıl Geliştirebilirsiniz diye sorsam belki bir çok kişi bu soruya doğru cevap veremeyecektir. Özgüven, …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum