Anasayfa / Aile / İlişkiler / Uzak Durmanız Gereken Yedi Erkek Tipi

Uzak Durmanız Gereken Yedi Erkek Tipi

Beraber olacağınız doğru erkeği ararken birkaç yanlış kişiyle beraber olabilirsiniz. Bu gayet doğaldır ve bu erkekler henüz evlenmeye ya da ciddi bir ilişki kurmaya hazır olmayabilirler. Kimisi zamanla değişecektir kimisi değişmeyecektir ama siz, aşağıdaki tip erkeklerin hazır olmasını beklemek zorunda değilsiniz. Bu tip erkeklerle zaman kaybetmeyin ve sizinle bir ömür birlikte olmak isteyen doğru erkeği bulun.

Kariyerine çok odaklanmış erkek

Bu tip erkekler kafayı kariyerlerine takmışlardır ve sadece işleri ile alakalı şeylerle ilgilenirler. Sizin için yeterli vakitleri hiçbir zaman yoktur ve iş onlar için her zaman önce gelir. Bu erkek tipi, kariyerini oturtmadan başka şeylerle ilgilenmeyecektir.

Hep daha iyisini arayan erkek

Bu erkekler size kendinizi mükemmel hissettirirler ama asla sizinle evlenmeye hazır olmazlar. Çünkü bu tip erkekler, aranızdaki her şey mükemmel olsa bile, her zaman daha iyisini aramaktadırlar. Bu nedenle daima seçeneklerini açık tutacaklardır ve sizden daha iyisini bulmaya çalışacaklardır. Sizi yeterince iyi bulmayan biriyle vaktinizi harcamayın.

Hep kendinden küçük arkadaşlar edinen erkek

Bu erkekler 40’lı yaşlarının sonlarındadırlar, mükemmel bir kariyerleri vardır ve bütün çocukluk arkadaşları evlenip çoluk çocuğa karışmışken bekar kalmışlardır. Üstelik kendinden küçüklerle arkadaş olmaya, dışarı çıkmaya devam ederler. Sürekli bir yerlerdeki partilere katılma, daha genç kızları tavlama derdindedirler.

Ciddi bir ilişkiye hazır olmayan erkek

Bu, en sık rastlanan erkek çeşididir. Birileriyle flört etmeyi severler ama işler ciddiye binince korkar ve kaçarlar. Bahaneleri de ciddi bir ilişkiye hazır olmadıklarıdır. Belki gerçekten de öyledir ama kendini hazır hissetmeyen bir insan için çabalamaya değmez.

Eski sevgilisini unutamamış erkek

Bu erkek tipini gördüğünü zaman kaçın! Bu erkek tipi, bunu itiraf etmese de, eski sevgilisini unutamamıştır.Sürekli ondan bahseder, onun hobileri, ilgi alanları hatta beraber yaptıkları şeyleri anlatır ya da tekrar yapmaya çalışır. Bu tip erkeklerin iyileşmek için biraz daha zamana ihtiyaçları vardır ve kesinlikle biriyle evlenme hazır değillerdir.

Doğru kişiyi bulamadığını söyleyen erkek

Bu tip erkekler genellikle 50 yaşının üstündelerdir ve hiç evlenmemişlerdir çünkü her zaman doğru kadını bulamadıklarını düşünürler. Eğer böyle biriyle birlikteyseniz evlenmek gibi bir niyetiniz olmasa iyi olur,aksi takdirde üzülen siz olursunuz.

Sadece çocuklarıyla ilgilenen erkek

Bu tip erkekler, kadınların kalbini, babalık özellikleri sayesinde çalarlar ve çocukları için feda ettikleri şeyler de gerçekten de takdire şayandır. Bilinçli ve sorumlu bir baba olmak çok güzel ama bu tip erkekler,sizinle mutlu olmak yerine çocuklarının mutluluğuyla daha çok ilgilenirler. Çocuklarıyla ilgilenmekten size vakit ayıramazlar. Eğer bu tip bir erkekle birlikteyseniz onun kalbinde sizin için yer olup olmadığını bir daha düşünmelisiniz.

Unutmayın, sizi hak etmeyen biri için zaman harcamaya değmez. Sizi mutlu edecek ve gerçekten sevecek biri mutlaka var ve karşınıza çıkacak.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

İlişkinizin Heyacanını Kaybetmemek İçin Öneriler

Her ne kadar uzun yıllar aynı kişiyle birlikte olmak muhteşem olsa da her uzun şey …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir