Anasayfa / Aile / İlişkiler / Sonbahar İlişkileri Daha Uzun Ömürlü

Sonbahar İlişkileri Daha Uzun Ömürlü

Yaz ayları ve sıcak havalar insanın içini kıpırdatsa da yaşanan ilişkiler genellikle uzun soluklu olmaz.Güneşten sebep pozitif ruh hali aynı kişi üzerine odaklanmayı zorlaştırır, aşk acısı çekmeyi hafifletir. Hal böyle olunca yaşanan ilişkiler de kısa ömürlü olur, hafızalarda yer etmez.

Sonbaharın gelmesi ile birlikte nispeten daha sıkıcı bir rutine giren kişi ciddi bir ilişki için yeşil ışık yakar! Kısalan günler, uzayan mesai saatleri, havanın erken kararması, evde geçirilen zamanın artması uzun soluklu bir ilişki özlemini de beraberinde getirir.

Sokaklarda yalnız başına dolaşmak out, sinemada sevgili ile vakit geçirmek in!

Yaz ayları bitti hala aşkı yakalayamadım diyorsanız umutsuzluğa kapılmayın.

Sararan yapraklarla beraber romantizmi getiren doğa lehinize çalışıyor! Farkına bile varmadan biri ile yakınlaşmanız an meselesi, yanıbaşınızda bekleyen mutluluğa kucak açın.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlara Göre Çekici Erkeğin Tanımı

ABD’deki Stanford Tıp Fakültesi’nden bilim adamları, kadınların beyninin, henüz çocukluk dönemlerinde bile “espriye” daha fazla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir