Anasayfa / Aile / İlişkiler / Siz İlişkiniz İçin Bunları Yapın Erkekler Zaten Farkında

Siz İlişkiniz İçin Bunları Yapın Erkekler Zaten Farkında

Aman o zaten ben ne yaparsam yapayım fark etmez diye düşünmeyin. Basit değişikliklerle onun gözünde çok daha çekici hale gelebilirsiniz.

Beyaz tenli iseniz ve vücut tüylerine özellikle dikkat! Birçok erkek kol üstlerindeki tüyleri maskülen bulduğunu söylüyor.

Oje sürmek güzel, peki ya tırnak bakımı? Manikürsüz-pedikürsüz tırnaklara sürülen ojenin makbule geçmediğini bilmeniz lazım. Ayrıca eskimiş ojeye de dikkat, bu sizi ekstra bakımsız gösterecektir.

Fön çektirebilirsiniz ama unutmayın ki fönün süresi max.1 gündür. Havalı gözüktüğünüzü düşünürken yağlı bir saçla dolaşıyor olabilirsiniz.

Bacaklarınızda varis ya da selülit gibi uzun süreli tedavi gerektirecek problemler varsa ille de mini giyeceğim diye diretmeyin. Evde aynada gözünüze çarpan bu kusurlar dışarıda güneş ışığında çok daha göz önünde olacaktır.

Sakız, sigara gibi alışkanlıklar çoğu erkek tarafından itici bulunuyor. Mümkün mertebe bu ikiliden uzak durun.//İvillage

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Düzeyli Bir İlişki Nasıl Olmalıdır?

İlişki içerisindeyken denge kurabilmek çok önemlidir. Bazı şeyleri aşırı ya da hiç olarak adlandırmanız yerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir