Anasayfa » Yaşam » Sevgilinizle Beraber Yaşamaya Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Sevgilinizle Beraber Yaşamaya Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Temizlik

Birlikte yaşamaya başladıktan sonra sizin temizlik alışkanlıklarınızın erkek arkadaşınızın dağınıklığı ile uyum sağlamaması yüksek ihtimal, tabii nadir durumlarda tersi de gerçekleşebilir. 

Makyajsız surat

Sevgiliniz şimdiye kadar bakımsız halleriniz ile tanışmadı ise sıra ona da geldi. Hazır mısınız? 

Market alışverişi

Bazı çiftler çözüm olarak market alışverişlerini ayrı ayrı yapar çünkü aynı şeyleri yemek/içmekten zevk almamanız olası bir durum. 

Neyin önemli olduğunu bilin

Yapmanız gereken fedakarlıkları öğrendikçe,ilişkiniz için nelerin önemli olduğunu öğrenmelisiniz.Harcamaları, kendinize ayıracağınız zamanları, birlikte yaşamaya başlamadan önce var olan sınırlarla ilgili en başından konuşmak faydalı olabilir. Sadece tamamen dürüst olun ve birbirinizi dinlemeyi bilin. 

Takıntılar

Temizlik, arkadaş ziyareti, aile ile geçirilecek zaman ve bunun gibi konularla ilgili takıntılarınız varsa bu konuları da daha sonra daha büyük sorunlara yol açmaması açısından sevgilinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. 

Sınırlarınızı bilin

Paylaşılacak bir ev söz konusu olduğunda en önemlisi herhalde herkesin sınırlarını bilmesi gerekliliği.Birlikte yaşamanın keyiften çok eziyete dönüşmesini istemiyorsanız, birbirinize saygı duymalısınız. 

Banyo

Banyo, elbette genellikle kadınların tek elinde ama bir erkekle yaşadığımızı unutmamakta fayda var. Yani artık eskisi gibi her yerde saç tokası, tarak, makyaj malzemesi, saç şekillendirici gibi eşyalarınız olmamalı.Ayrıca ikiniz de çalışıyor iseniz ve sabah birbirinize yakın saatlerde evden çıkacaksanız,hazırlanması için ona da zaman tanımayı ihmal etmemelisiniz.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Bir Erkeği Elinizden Kaçırmanın Yolları

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri, neşeli, samimi, kendilerini iyi hissedebildikleri, kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Biz …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum