Anasayfa » Aile » İlişkiler » Sevgilinizin Yalan Söylediğini Anlamanı Yolları

Sevgilinizin Yalan Söylediğini Anlamanı Yolları

Aşkınız dolu dizgin giderken birden bişeyler değişmeye mi başladı? Erkek arkadaşınızın davranışlarından mı şüpheleniyorsunuz? Size sürekli farklı şeyler mi söylüyor? Peki erkek arkadaşınızın yalan söylediğini nasıl anlarsınız? İşte haberimiz…

Sürekli Yer Değiştirmek: Sizin yanınızda sürekli tırnaklarını mı yiyor? Saçları ve çenesiyle oynayıp dikkati başka bir yerde oluyorsa sevgilinizin size yalan söylediğine işaret edebilir.

Gözleri Seğirir: Bir erkeğin yalan söylediğinin en kolay yolu gözünün seğirmesi ve tiklerinin ortaya çıkmasıdır.

Soru Sorduğunuzda Cevap Vermeden Önce Düşünmesi: Soru sorduğunuzda bir müddet düşünüp sonra mı cevap veriyor. Nerede ve kiminle olduğunu hemen cevaplıyamıyor mu? Duraksamak ve düşünmek asla iyiye işaret değildir.

Gözlerinize Çok Mu Fazla Bakıyor: Erkek arkadaşınız size bir şey anlatırsan gözlerinize bakma işini çok mu abartıyor. Büyük ihtimalle yalan söylediği için gözlerinize bu kadar çok bakıyordur.

Hikaye Sürekli Değişiyorsa: Kendisi ile birşeyler anlatırken anlattığı şeyler sürekli değişiyor mu? Bu kendisinin yalan söylediğinin kesin işaretidir. Sizinle konuşurken elleri ceplerinde ise, Bu her zaman doğru olmasada bir erkek yalan söylerken ellerini ceplerine sokabilir.

Siz siz olun bu işaretlere dikkat ederek sevgilinizin size yalan söyleyip söylemediğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Düzeyli Bir İlişki Nasıl Olmalıdır?

İlişki içerisindeyken denge kurabilmek çok önemlidir. Bazı şeyleri aşırı ya da hiç olarak adlandırmanız yerine …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum