Anasayfa / Genel / Sevgilinizi Baştan Çıkaracak Doğal Cazibenin Sırrı

Sevgilinizi Baştan Çıkaracak Doğal Cazibenin Sırrı

İlişkilerinizde karşınızdaki kişiyi baştan çıkarmakta sorun yaşıyorsanız daha çekici ve cazibeli olmak için kendinizi yıpratmayın…İşte doğal cazibenin sırları!

Karşı cinsi baştan çıkarmanın sırrı!

Karşı cinsi elde etmek için baştan çıkarma, yaklaşma ve zoru oynama tavsiyesi arayanlar her zaman doğru sonuca ulaşamıyor.

İlişki uzmanları, aşk ve seks hayatlarında mutlu olamayan kişilere hep aynı şeyi söylüyor;”Doğal olun” Kendiniz olun”.

Peki bu ne demek? Karşı cinsi etkilemek için şimdiye kadar hep daha gizemli, daha cazibeli, daha çekici ve daha daha birsürü şey olmanız öğütlendi. Siz de bu tavsiyeleri dinleyip daha çekici davranmaya çalıştıkça işler daha da kötüye gitti.

Sizler için baştan çıkarıcı, seksi ve cezbedici olmak için çaba sarfetmeyen kadın ve erkeklerin doğal davranışlarını araştırdık.

İşte baştan çıkarıcı kadın ve erkeklerin doğal davranışları!

İlişki ve seks uzmanları kendilerine danışanlara şu tavsiyede bulunuyor “Eğer kendi cinsel kimliğinizle barışık değilseniz “seksüel” olan hiçbir davranışı korkusuzca benimseyemez ve bir ilişkide asla rahat olamazsınız.”

Teknik olarak, hoş görünümlü, güzel ya da yakışıklı, iyi giyimli, eğlenceli, zeki, sosyal karizmaya sahip ve çok kibar biri olabilirsiniz.

Fakat Seksüel Benliğiniz yoksunluk, hayalkırıklığı , yetersizlik hissi, kontrol edilme ihtiyacı, düşük öz saygı, ümitsizlik ve kırgınlık duygularıyla zehirlendiğinde Gerçek Seksüel Enerjiniz gerilemiş, gereksiz bir şekilde agresifleşmiş ve yüzeyselleşmiş olur.

Karşı cinsiniz konuşma ve heraketlerinizde Gerçek Seksüel Enerjinizin yansımalarını göremeyince sizi “ilişki değeri olmayan” biri gibi değerlendirirler.

İşte bu nokta da bir ilişkiye başlamak bir kenara, karşınızdaki kişiyle sohbet etmekte ya da bir buluşma ayarlamak için bile oldukça çaba sarfetmeniz gerekir.

Karşınızdaki kişiyi elde etmek ya da ilişkinizi devam ettirebilmek için birçok baştan çıkarma taktiğini, seks pozisyonunu, sohbet açacak konuları, flörtöz vücut dilini ve seksi pozları çaresizce tüketirsiniz.

Baştan çıkarıcı kadın ve erkekler bu hareketlerini rol gereği sergilemezler. Cazibe onların makyajının, kıyafetinin be benliklerinin bir parçasıdır.

Bu tarz bir cazibeye sahip olan kadın ve erkekler kendi seks enerjilerinin farkındadırlar.

Kim olduklarını kabullenerek cinsel kimlikleriyle uyum içinde hareket ederler. Seks enerjilerini keşfettikleri için de onların yanındayken havada uçusan seks enerjisini kolayca hissedebilirsiniz.

Çekici kadın ve erkekler karşılarındaki kişiye ilham veren ve onların kendilerine güvenmesini sağlayan şeylere karşı bir çeşit güven duygusu hisseder.

Kendilerinden, ne istediklerinden, karşısındakine ne vaat edebilecekleri ve vaatlerinin değeri konusunda bilinçlidirler. bir başkasını etkilemek adına sahip olduklarını küçümsemez ya da abartmaya çalışmazlar.

Baştan çıkarıcılıkları bir başkasının kişisel ve duygusal konumuna odaklanma beceri ve eğilimlerinden gelir.

İlişkilerindeki tutkuyu kim olduklarını ve kendilerinden ne kadar memnun olduklarını göstererek oluştururlar.

Birlikte oldukları kişiyi takdir eder ve birlikte deneyimledikleri şeylerin keyfini çıkarırlar. Bu ilgi de baştan çıkardıkları kişinin onlara karşılık verme olasılığını yükseltir ve yaşadıkları ilişkinin kalitesini yükseltir.

İlişkilerinde “Kaçan ve Kovalayan” oyununda yer almayı kabul etmezler. Ve bu rolü reddetmek onların baştan çıkarıcılığını güçlendirir.

Egoistçe tasarlanmış kural ve senaryolara ya da ilişkilerine dışardan yapılan hiçbir müdahaleye bağlı kalmayacaklarını ortaya koyarlar. Bunun yerine kendi kurallarını ve içlerinden gelen cinsel dürtüleri ortaya koyarlar.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Aşkınızı Gözden Geçirerek Mutluluğu Yakalayın

Beklentilerinizi, iyi bir ilişki nasıl olmalı konusundaki fikirlerinizi bir kenara bırakın. Bundan sonra kendinizin ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir