Anasayfa / Aile / İlişkiler / Sevdiğiniz Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz

Sevdiğiniz Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz

İlişkilerin ciddi bir kader arkadaşlığına dönüştüğünü farkettiğinizde beklentiniz muhakkak evlilik olmaktadır. Bu noktada bir çok kadın sevdiği erkeğin kendisiyle evlilik konusunda nasıl bir düşünce içinde olduğunu merak etmekte ancak bir o kadar da bunu sorgulamaktan endişe etmektedir.Sizde aynı durumdaysanız önerilerimizi değerlendirmenizde fayda var.

Önerilerimiz

Dırdır etmekten vazgeçin, hoşgörülü olun. Kavga çıkma ihtimalini düşünmeden yanınızda rahatça yorum yapabilmeli. Başka çiftler hakkında yaptığı yorumlar size kılavuzluk edecektir.

Yokluğunuzu tecrübe etmesine fırsat verin. Sürekli yanında olmayın; kız arkadaşlarınızla tatile gidin, ondan bağımsız programlar yapın.

Evliliğin ön planda olduğu romantik komedi filmlerine gidin. Konu kendiliğinden gündeme gelecektir.

Yakın arkadaşlarınızın düğünlerine beraber gitmeyi teklif edin.

Evli arkadaşlarınız ile çift olarak daha sık görüşün. Onlara sizin de evlenmeniz yönünde tavsiyede bulunmaları konusunda uyarıda bulunun.

Bütün bunların sonucunda yine de ilişkinizin geleceğine dair kafanızda soru işaretleri devam ediyorsa açık açık konuşmanızda fayda var. Başınızı kuma gömmeniz sorunları düzeltmeyecektir. Gerçeklerden kaçmak yerine yüzleşmeyi tercih edin.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Uzun Bir Evliliğin Sırları Bulundu

Uzun ve mutlu evliliklerin ilk ve en önemli şartı niyettir. Uzun evlilerde görülen bu niyet, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir