Anasayfa / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik / PDR Alandışı Atamalara Tepki İçin Gönüllü Pdr Öğrencileri Arıyoruz

PDR Alandışı Atamalara Tepki İçin Gönüllü Pdr Öğrencileri Arıyoruz

Merhaba! Ben OMÜ PDR 3. sınıf öğrencisiyim, bizler PDR öğrencileri olarak ?Alan Dışı Atamalara? karşı yakın zamanda tüm üniversitelerde eş zamanlı bir çalışma yapmayı düşünüyoruz.

Küçük broşürler hazırlayıp bir kısmında atamaların yapılmaması ile ilgili maddeler arka tarafında MEB?in ve ilgili kurumların e-mail adresleri ve telefon numaraları olacak ve TWİTTER tag’ı olacak.Bu etkinliği tüm üniversitelerde eş zamanlı olarak yapacağız.

Gönüllü öğrenciler bütün PDR sınıflarına girip bu küçük broşürleri dağıtacak ve bilgilendirme yapacak.Üniversitenizde böyle bir etkinlik yapmak için mesleğini onuru olarak gören ve mesleğimizin geleceği için GÖNÜLLÜ öğrenciler gerekiyor.

Bizim düşüncemiz de şu şekilde; her üniversiteden gönüllü arkadaşlar yani sizler üniversitelerinizin PDR sınıflarında küçük afişler dağıtacaksınıız ve bu konu hakkında bilgilendirme yapacaksınız. Amacımız eş zamanlı olarak yani aynı gün içerisinde tüm üniversitelerde bu etkinliği yaparak tüm PDR öğrencilerini konudan haberdar etmek. Sonuç olarakta yaptığımız bu çalışmanın akşamı tüm üniversitelerin tüm PDR sınıflarının çoğu öğrencisi MEB’e ve ilgili kurumlara e-mailler atacak, telefonlar edecek, TWİTTER?DA gündem oluşturacağız, sesimizi duyuracağız.

Eğer bu konuda üniversiteniz adına bu etkinlikte gönüllü arkadaş/arkadaşlar varsa benimle iletişime geçiniz.Eğer üniversiteniz adına gönüllü olmak istediğinizi onaylarsanız sizi PDR Alan Dışı Atama İstemiyor adlı kapalı gruba davet edeceğim.

pdrgunlugu-pdrlandisiatama

Lütfen en kısa sürede bu mesajımızı üniversitenizde böyle sosyal konularda ilgilenen arkadaşlara iletiniz ve bize geri bildirim yapınız. MESLEĞİMİZ ONURUMUZ.

Twitter tagımız #PdryeAlanDışınaHayır


İletişim Adresleri: https://www.facebook.com/samettoren

                         https://www.facebook.com/groups/366589623486658/

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Yalan Söylüyorsun!

Beden dilinin önemini hepimiz biliriz.İlk izlenimlerimizde hep beden hareketleri, jest ve mimikler aklımızda kalır.Beden dili …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir