Anasayfa / Aile / İlişkiler / Nasıl Vazgeçilmez Sevgili Olunur

Nasıl Vazgeçilmez Sevgili Olunur

Herkes vazgeçilmez bir sevgili olmak ister. Bütün erkekler yanında mükemmel kız arkadaşı ister. Sevgilinizi sıkmadan ve aşırıya kaçmadan mükemmel sevgili olmak elinizde İşte yapmanız gerekenler…

Bakımlı olun: Erkek arkadaşınız sizin çok güzel ve bakımlı olduğunuzu düşünüp kendini değiştirmeyebilir.Bu duruma rağmen her zaman çekici olun. Her zaman sizin de ona dikkat ettiğinizi ve ona değer verdiğiniz için iyi görüneceğinizi bilmiş olacak.
Yavaş ilerleyin: Erkek arkadaşınızı birşey yapması için zorlamayın. Eleştirilerinizde kırıcı olmayın. Siz onu zorlamadığınız sürece o da sizi zorlamayacaktır.
Düşüncelerinizi bilmesini sağlayın: Erkeklerin sezgileri bayanlardan daha azdır. Sizin ne istediğinizi anlamakta zorlanabilir. Hiçbir zaman sizin gibi düşünmesini beklemeyin.
Tutarlı olun: Duygusal açıdan her zaman tutarlı olun. Erkek arkadaşınız her an sizin değişebileceğinizi düşünmemelidir.
Eleştirmeyin: İlşikinizde sürekli eleştirmeyin. Eğer bir sorununuz varsa mutlaka konuşun.
Dürüst olun: Erkek arkadaşınızın arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına karışmayın. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Sevgi Çocuk Beynini İki Kat Geliştiriyor

Nörolojistler sevgi dolu bir annenin ilgiyle büyüttüğü çocuğunun beyin gelişimiyle sevgisiz büyütülen bir çocuğun beyin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir