Anasayfa » Yaşam » Kadınların Uzak Durması Gereken Erkekler

Kadınların Uzak Durması Gereken Erkekler

Ruh eşinizi bulmak için, birçok ilişki denemesinde bulunur, birçok erkekle flört edersiniz. Bu süreç, ne istediğinizi anlamamız açısından çok önemlidir.

Bu erkekler, sizi etkileyebilmek için, önce mükemmel erkeği oynarlar fakat zamanla gerçek renklerini belli etmeye başlarlar. Bu durumda, hiç düşünmeden ve oyalanmadan bu erkeklerden uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. İşte uzak durulması gereken 4 erkek tipi:

Cimri

İlk birkaç buluşmanızdan sonra, cüzdanını asla yanına almayan ve bir dilim pizza da yeseniz, sinemaya da gitseniz, romantik bir yemeğe de çıksanız, her zaman parayı size ödetmeye çalışan erkekten mutlaka uzak durun. Tabi ki arada sırada erkek arkadaşınızın hesabını ödemenizde bir sorun yok ama siz her zaman para ödeyen taraf oluyorsanız, cimri ve beleşçi bir erkekle berabersiniz demektir. Bu erkek, sizi sömürmeden ve kalbinizi kırmadan, bu ilişkiyi bitirmeniz, sizin için iyi olacaktır.

Tembel teneke

Erkek arkadaşınız, ilk buluşmanızda, idealleri ve yapmayı planladığı projeleri hakkında konuşarak, sizi çok etkileyip, aylar geçmesine rağmen, video oyunu oynamak, dışarıdan yemek ısmarlayıp ve kanepede yatmak dışında bir şey yapmıyorsa, işte burada çok büyük bir sorun var demektir. Tembel bir erkeğin, iş bulmaya motivasyonu ve hiç niyeti yoktur. Bu durum sürmeye devam ediyorsa, erkek arkadaşınız iş konusunu hiç açmıyor ve iş aramak için pek de hevesli gözükmüyorsa, bu ilişkiyi bitirmenizi ve biran önce oradan uzaklaşmanızı tavsiye ederiz.

İşkolik

Tembel erkeğin zam zıttı olan bu erkek, harika bir iş, yüksek bir kazanç ve parlak bir geleceğe sahip olsa da, asla size ayıracak vakti yoktur. Sizin yanınızdayken de sürekli işten konuşur. Pahalı hediyeler ve lüks restoranlarda yenilen yemeklerle sizi etkilemeye çalışsa da, işler ciddiye binmeye başlayınca, sizden çok kariyerine odaklanacaktır. Eğer böyle bir erkekle birlikteyseniz, her zaman onun için ikinci planda olmaya alışmanız gerekir.

Koca bebek

Bazı erkekler asla büyümez ve olgunlaşmazlar. İlk başta çok çekici gelen bir erkek, eğer yeterli olgunluğa sahip değilse, bir süre sonra çok rahatsız edici olabilir. Bu erkeğin tek istediği eğlenmektir ki bu ilk başlarda eğlenceli gelse de, bu erkek, birlikte yaşamaya başlayınca, finans, evlilik, aile kurmak, kira gibi sıkıcı konular konusunda konuşmak istemeyecektir. Eğer uzun süreli ve ciddi bir ilişki arıyorsanız. Bu erkek tipi, hiç size göre değil demektir.

Kendiniz için ideal erkeği bulma yolunda, birçok kalp kırıklığı ve gereksiz ilişki yaşayabilirsiniz. Fakat yukarıda bahsettiğimiz erkeklerden uzak durarak, bu süreci daha kolay hale getirmeniz mümkündür.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Aldatan Erkekler Anlatıyor; Aldattım Çünkü

İlişkileri etkileyen en önemli sebeplerden biri aldatma veya aldatılmalıdır. Toplumsal olarak erkeklerin aldatma oranları yüksek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir