Anasayfa / Yaşam / Kadınların Uzak Durması Gereken 4 Erkek Tipi

Kadınların Uzak Durması Gereken 4 Erkek Tipi

Güzel bir aşk huzurlu bir ilişki ve mutlu bir hayat için ruh eşinizi bulmaya çalışırken birçok erkekler flört edebilirsiniz. Bu süreç ne istediğinizi anlamanız açısından önemlidir. Yine de ideal erkeği ararken özellikle uzak durulması gereken 4 erkek tipi vardır. İşte uzak durulması gereken 4 erkek tipi…

Cimri

Birkaç buluşmadan sonra, cüzdanınızı yanınıza almayan yemek yediğinizde, sinemaya gittiğinizde, özel bir yemeğe çıktığınızda her zaman parayı size ödetmeye çalışan erkekten uzak durun. Tabi ki arada sırada erkek arkadaşınızın hesabını ödemenizde bir sorun yok ama sizi kullanan ve sürekli hesabı size yıkmaya çalışan erkekten uzak durun. Bu erkek sizi sömürmeden bu ilişkiyi bitirin.

Tembel Erkek

Evet bu erkek tipi ilk buluşmada ideallerini ve yapmayı planladığı projeleri hakkında konuşarak sizi etkilemeye çalışacaktır. Ama aylar geçmesine rağmen evde oyun oynamak, dışarıdan yemek söylemek ve kanepede yatmak dışında birşey yapmıyorsa bu işte bir sorun var. Karşınızda tembel bir erkek var. İş bulmaya falan niyeti yok. Bu erkek tipinden de uzak durmanız gerekiyor.

İşkolik

Tembel erkeğin tam zıttı işkolik erkek. Yüksek kazanç ve parlak bir geleceğe sahip olsa da, size ayıracak zamanı olmayan erkek tipi. Sizin yanınızda bile sürekli işten bahseder. Pahalı hediyeler ve lüks restorantlarda sizin gözünüzü boyamaya çalışsada iş ciddiye binince kariyerine odaklanacaktır. Eğer böyle bir erkekle beraberseniz her zaman ikici planda olmaya alışacaksınız.

Koca bebek

Bazı erkekler asla büyümezler ve olgunlaşmazlar. İlk başta çekici gelen bu erkek yeterli olgunluğa sahip değilse sizi rahatsız edecektir. Bu erkeğin tek isteği eğlenmektir. İş ciddiye binince bu erkek evlilik, aile kurmak, kira gibi şeyler konuşmak istemeyecektir. Eğer uzun süreli ve ciddi bir ilişki istiyorsanız bu erkek tipi size göre değil.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Ailenin Temel Gereksinimleri Nelerdir?

Aileler varlığı ile üyelerine çeşitli gereksinimleri sağlamak amacı taşırlar. Bunlar; 1.Değerli Olma Duygusu Aile içindeki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir