Anasayfa / Yaşam / Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği 7 Cümle

Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği 7 Cümle

Biz kadinlar güzel sözler duymaya, iltifatlara bayılıyoruz. Her kadının sevgilisinden duymak istediği basit ve sevgi dolu sözler vardır. Malesef bazı erkekler duygularını sesli ifade etmekte birazcık zorlanıyor. Onlardan yollara güller dökmelerini ya da bize sürekli romantik jestler yapmalarını beklemesek de bazen güzel sözler duymak bizi çok mutlu eder.

Sevgi sözcüklerini ve dizlerimizi titreten iltifatları sevgilimizin ağzından cımbızla çektiğimiz zamanlar dışında, içten gelerek söylendiğinde mutluluktan havaya uçuyoruz!

İşte erkeklerden duymaya can attığımız sözler!

Seni çok özledim

Birine gerçekten değer verdiğinizde onu sadece birkaç saat görmeseniz bile özleyebilirsiniz. Hatta bazen yaninizdan ayrıldıkları anda özlemeye başlarsınız.

Kadınların erkeklerden en çok duymak istediği şeylerden biri , sevgililerinin birlikte vakit geçirmeyi ne kadar özlediğini söylemesi. Her an sevgilinizin aklında olduğunuzu bilmek mükemmel bir duygu.

Sevgilinizin sizi özlediğini söylemesi, her dakikasi düşündüğünün bir kanıtı.

Sen karar ver!

Erkekler genellikle kontrolü ellerinde tutmaya bayılır. Fakat bazen tercihi size bırakırlar.

Vereceğiniz karar akşam yemeğine gideceğiniz restorant, sevgilinizin alacağı bir parfüm ya da herhangi bir şey olabilir.

Önemli olan sevgilinizin sizin istediklerinize değer vermesi ve onun da hoşlanacağı bir karar vereceğinizi bilmesi.

Yemeği ben yaparım!

İşte mükemmel erkek! Yorgun argın işten eve geldiğinizde bazen ev işleri gözünüzde büyür. Böyle bir durumda sevgilinizin size söyleyeceği en güzel şey ‘Yemeği ben yaparım hayatım.” “Çamaşırları ben asarım.” olabilir.

Ev işlerinde beceriksiz olması size yardım etmesine engel degil! Size yardım etmeye gönüllü olması size ne kadar değer verdiğini gösteren küçük bir ayrıntı.

Bana seni hatırlattı!

Sevgilinizin size söyleyeceği en güzel sözlerden biri etrafındaki küçük şeylerin ona sizi hatırlatmasıdır belkide..

Markette sizin sevdigiginiz cipsleri görüp sizi arıyorsa bilin ki hep aklindasınız. Büyük jestler yerine küçük ama sevgiyle yapilan sürprizler, bize gerçekten önemsendiğimizi hissettiriyor. Bundan daha iyi bir iltifat olabilir mi?

Seni seviyorum

Dünyanın en güzel sözü seviyorum! Herşeyin üstesinden gelmenizi sağlayan sihirli sözcükler hayata pozitif bakmanızı sağlar.

Erkek arkadaşınızın sizinle birlikte olmak istediğinin ve size değer verdiğinin en iyi göstergesi. Bu sözleri duymaktan asla sıkılmayacaksınız. Eğer bu sözleri şanslı bir erkekten duyuyorsanız siz de ona karşılık verebilirsiniz.

Teşekkür ederim

Bu iki küçük sözcüğün ne kadar büyük etkikeri olduğunu biliyoruz. Ona hediye aldığınızda size teşekkür etmesinden bahsetmiyoruz. Bazen hayatta küçük gördüğümüz şeyler de takdir edilmeye değer.

Her akşam özenle hazırladığınız sofralar için, ütülediğiniz gömlekler için size teşekkür ettiğinde dünyalar sizin olur. Onun için yaptıklarınıza verdiği değer mutlaka bu iki küçük kelimeden daha fazla.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlara Göre Çekici Erkeğin Tanımı

ABD’deki Stanford Tıp Fakültesi’nden bilim adamları, kadınların beyninin, henüz çocukluk dönemlerinde bile “espriye” daha fazla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir