Anasayfa » Genel » Kadınları Çekici ve Vazgeçilmez Yapan Sinyaller

Kadınları Çekici ve Vazgeçilmez Yapan Sinyaller

Sizce çekici kadınların sırrı yalnızca topuklu ayakkabı mı? Peki ya seksi  kadınların çekici görünme sırrı ne? Tabii ki etrafa yaydıkları cinsel sinyaller! Sizce seksi olmak için yalnızca dış görünüş ve birkaç yapmacık hareket yeterli mi?

Seksi topuklu ayakkabılar, güzel saçlar ve kırmızı dudaklar seksi olmak için ihtiyacınız olan tek şey değil. Bir kafeye girdiğiniz anda tüm bakışları size çevirecek seksi ve çekici bir enerji yaymalısınız. Sesinizle , bakışlarınızla ve davranışlarınızla dengelemediğiniz hiç bir iç güdü seksi ve çekici olmanıza katkı sağlayamaz.

Karşı cinsin kalp atışlarını hızlandırmak ve bir mıknatıs gibi onları kendinize çekmek istiyorsanız etrafa yaydığınız enerjiyi değiştirmelisiniz!

İşte seksi sinyaller yaymanın doğal ve nazik yolları!

Sağlıklı ve fiziksel olarak fit görünün. Bir model gibi güzel ve yakışıklı olmanıza gerek yok. Yalnızca sağlıklı bir kiloya, sağlıklı saçlara ve sağlıklı bir cilde sahip olun. Dış görünüşü sağlıklı olan kişilerin alışkanlıklarınında sağlıklı olacağını düşünürüz.

Ve bize çekici gelen şey bilinç altımızda yatan doğurganlık dürtüleridir. Formda bir vücuda sahip kişilerin bize seksi gelmesinin nedeni ilkel benliğimizde onların üremek için kusursuz olduklarını düşünmemizde gizli.

Eşsiz yönlerinizi ortaya çıkarın. Diğerlerinden farklı olan kişiler dış görünüşleriyle, yetenekleriyle giyim tarzı ve kültürüyle kandini belli ederek kalabalıklardan sıyrılır ve dikkat çeker.  Tek olan, nadir bulunan şeyler daima daha değerli ve ilgi çekicidir. Siz de ne kadar değerli olduğunuzu bilin ve bunu dışarı yansıtın.

Ne kadar değerli olduğunuzu yatak odasının dışında göstermelisiniz.

Dikkatli davranmaya özen gösterin ve başkalarının davranışlarına da dikkat edin. İnsanların hareketlerini izleyerek hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeyleri tespit edin ve buna göre davranın.  Örneğin bir yemek sipariş ediyorsanız ve karşınızdaki kişi daha önce yemeğin içinde bir malzeme bulunmamasını istediyse bunu ondan önce siz söyleyin.

Karşınızdaki kişiler ne kadar düşünceli, dikkatli ve nazik olduğunuza hayret edecek ve bu özelliğinizden çok etkilenecekler.

Dikkatli hareketlerinizin başkalarını etkilemesinin bir diğer nedeni de, onlara karşı sergilediğiniz bu düşünceli tavırların kendilerini özel hissettirmesi. Karşı cinsinizi sevin. Karşı cinse karşı içten bir sevgi besleyen insanlar doğal olarak daha flörtöz oluyor ve seksten daha fazla zevk alıyor.

Onlarla geçirdiğiniz vakitten zevk almanız ve rahat tavırlar segileyin. Yalnızca sevgili olma potansiyeli gördüğünüz kişilere değil gerçekten yakın arkadaş olabileceğiniz kişilerle de samimiyet kurun ve arkadaşlığınızı geliştirin.

Bu şekilde karşı cinsle geçirdiğiniz vakitten daha fazla zevk aldığınızı fark edeceksiniz. Zaman konusunda aceleci davranmayın. Sanki hiçbir şey için acele etmeye gerek yokmuş gibi düşünün.

Sürekli saate bakmak, sinemaya beş dakika geciktiğiniz için stres olmak ve bunu yanınızdaki kişiye yansıtmak itici davranışlardır. Eğer flörtünüzü etkilemek istiyorsanız gülümseyin ve aceleniz yokmuş gibi davranın.

“Zaman akıp gidiyor olabilir ama herşey için daha çok vaktimiz var” düşüncesiyle karşınızdaki kişiyi rahatlatmanız kadar seksi ve havalı bir düşünce daha yok.İçinizden gelen seksi dürtüleri bastırın. Belki romantik bir yemek yerken aniden masanın öbür ucundan uzanıp onu öpebilirsiniz ama cüretkar cinsellik gösterilerinden kaçının.

Kendinizi açık bir şekilde ona sunmak yerine ağır başlı bir şekilde dürtülerinizi bastırmayı tercih edin. Kendinizi tamamen geri çekmeniz durumunda sanki partnerinize dokunmak istemiyormuş gibi algılanabilirsiniz. Bu durumu yaratmamak için cinsellikten tamamen uzaklaşmadan ölçülü bir temasta bulunun.

Bir tatlının en lezzetli lokmasını sona sakladığınız gibi seksi de sona saklayın.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlara Göre Çekici Erkeğin Tanımı

ABD’deki Stanford Tıp Fakültesi’nden bilim adamları, kadınların beyninin, henüz çocukluk dönemlerinde bile “espriye” daha fazla …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum