Anasayfa / Yaşam / Kadınlar Erkekleri Neden Sever

Kadınlar Erkekleri Neden Sever

Sizi her kızdırdığında oturup kendinize ‘neden seviyorum’ diye soruyorsanız, biz cevabı biliyoruz.Erkekleri işte bu yüzden seviyoruz.

Erkekler ağlamaz

Her ne kadar erkekler ağlamaz desek de bir erkeğin bizim için gözyaşı dökmesi bizi önemsediğini gösterir ve aynı zamanda da bakışlarınızdan yayılan şefkat, kendimizi sizin yanınızda huzurlu ve güvende hissetmemizi sağlıyor.

Espirilerinizi de seviyoruz

Bayat espiri yapma potansiyeliniz ne kadar yüksek olsa da bizi zor anlarımızda hep gülümsememizi sağlıyor.

Kendine güvenen erkekler

Biz olaylar karşısında panik bir halde oradan oraya çırpınırken sizin soğukkanlı bir şekilde, her şeyin yoluna gireceğini söylemeniz ve mantıklı tavırlarınız, her şeye karşı güvenle bakabilmemizi sağlamakta.

Her halimizde yanımızda olan erkekler

Her halimizle bizi sevmeniz de hoşumuza giden sebepler arasında yer alıyor. Hastayken bizimle ilgilenmeyen bir erkekten hiç bir zaman destek alamayacağımızı biliriz ve bakımsız halimizde de bizi seven birisi, her daim sevilmeyi hak edenler arasındaki yerini koruyacaktır.

Bize eşya taşıtmamanız

Bize yardım için taşıdığınız ağır eşyaları taşıma yeteneğine biz de sahibiz. Böcekleri de öldürebiliriz; ancak birisi pis, bir diğeri de yorucu. Siz, kendi özelliklerinizle gurur duyma fırsatını bulurken biz de rahat rahat tembelliğimizi yapıyoruz.

Giydiğiniz kıyafetler

Aslında sevmiyoruz; çok büyükler, sürekli çizgili ve spor giyinmeniz de cabası ayrıca; ama yine de bu kıyafetleri bizim de giyebilecek olmamız keyif veriyor; ne de olsa siz bizim giysilerimizi, size küçük geleceği için giyemezsiniz.

Erkekleri sevme sebebimiz

Kısaca, sebep her ne olursa olsun, seviyoruz

Varlığınız bize huzur veriyor. Ellerimizi tutup, bırakmadığınız zamanlarda, kendimizi, dünyanın en güçlü insanı olarak hissetmemizi sağlıyor.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Aldatan Erkekler Anlatıyor; Aldattım Çünkü

İlişkileri etkileyen en önemli sebeplerden biri aldatma veya aldatılmalıdır. Toplumsal olarak erkeklerin aldatma oranları yüksek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir