Anasayfa » Yaşam » İlişkilerde Erkekler Hakkında 5 Önemli Tespit

İlişkilerde Erkekler Hakkında 5 Önemli Tespit

İlişki ve Flört Etme

Erkeklerin yüzde 84?ü potansiyel eş olabilecek kız arkadaş arıyorlar kendilerine. Pek çok yalnız erkek, kendisine bir sevgili ararken hayal ettiği müstakbel eş özelliklerine sahip biri olmasını istiyor. Erkekler, tanıştıkları kadın, aradıkları özelliklere sahip değilse, kendilerine göre yanlış kadınlarla flört ederek boşa zaman geçirmek istemiyor.

Aldatma Olgusu

Erkeklerin yüzde 70?i eşlerini aldatmıyor, sadece yüzde 13?lük bir kısmı seks hayatlarına başka kadınları dahil ediyor, kalanı ise fikir beyan etmiyor.

Eski Sevgili ve Arkadaş Kalma

Erkeklerin yüzde 50?si partnerlerinin eski erkek arkadaşlarıyla görüşmesinden rahatsız olmuyor. Bu demek oluyor ki, iki erkekten biri?arkadaş kalma? olgusuna inanıyor!

Doğum Kontrol Hapı

Erkeklerin yüzde 60?ı eczaneden doğum kontrol hapı satın alıyor. Araştırmaya katılan erkekler, doğum kontrol hapının her şeyden daha fazla güvenli olduğuna inandıklarını, böylece birlikte oldukları kadınla seks yapmanın sonuçlarından korkmak yerine tadını çıkardıklarını söylüyorlar.

Hesabı Ödemek

Erkeklerin yüzde 85?i flört dönemleri boyunca, en azından ilişkileri kurulu düzene geçene kadar, dışarıda yemek yedikleri ya da başka aktivitelerde bulunduklarında hesabı ödüyor. Bu erkekler, flört döneminin başlangıcında hesabı kendilerinin ödemesinden rahatsız olmuyor. Ancak, ilişki ilerledikçe bu işin nöbetleşe yapılması ya da kız arkadaşlarının hesabı ödeme teklifinde bulunması gerektiğini düşünüyorlar.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Vajinusmus Nedenleri, Özellikleri ve Çözüm Yolları

Günümüz modern kadınının en büyük korkusu “Vajinismus” vajinal giriş düşüncesi veya girişimi karşısında gösterilen, istem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir