Anasayfa » Aile » Cinsel Yaşam » Gerdek Gecesinde Erkek Kadından Ne Bekler

Gerdek Gecesinde Erkek Kadından Ne Bekler

Evli çiftlerin genellikle heyecan ve korku gibi nedenlerden dolayı gerdek gecesinde çoğunlukla birlikte olamamaktadırlar. Peki, erkekler bu özel gecede kadınlardan ne bekliyorlar? İşte erkeklerin gerdek gecesinde kadınlardan beklediği 7 madde! 

Yalnız Kalın

Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan ayrı kalmak zor gelebilir. Ama yeni eşiniz evlendiğiniz gece sizinle birlikte zaman geçirmek ve yalnız kalmak için sabırsızlanıyor. Onu bekletmeyin! Aileniz ve dostlarınız bekleyebilir,onlarla biraz erken vedalaşmanızda fayda var.

Bakışlarınız

Yalnız kaldığınız anda, eşiniz ellerinde içeceği ve gözlerinde mutluluk ve heyecanla bakarken, ona korku dolu gözlerle bakmayın. Üzerinizdeki stresi ve kafanızdaki olumsuz düşünceleri bir an önce atmaya bakın.

İç Çamaşırı

Erkeklerin süslü ve hayallerini genişletecek iç çamaşırlarına bakmak kadar zevk aldığı bir diğer şey ise,sizin iç çamaşırınızı çıkarmanızı izlemektir. Ona üzerinizdekileri çıkarırken küçük bir gösteri düzenleyebilirsiniz.

Aksesuarlar

İlk birlikteliğinize hazırlanırken iç çamaşırlarınız kadar kendinize gösterdiğiniz özen de çok önemlidir.Manikürünüz ve pedikürünüz tam olsun. En önemlisi ise taktığınız aksesuarlar ve topuklu ayakkabılarınız çıplak olsanız bile ayağınızda olsun.

Ön Sevişme

Sakın siz hazır olduğunuz anda hemen üzerinize atlayacak diye düşünmeyin. Onlarda, bu ilişkiye hazır olmak için ufak oyunlarla büyülü dakikalara geçmeleri gerektiklerinin farkındalar.

Süprizler

Çekingen ve utangaç bir yapınız varsa evlendiğiniz ilk gece ona farklı bir yanınızı gösterin. Unutmayın! Siz ne kadar özen ve istediğinizi gösterirseniz o, size daha çok saygı duyacaktır.

Ertesi Gün

Artık çekinecek hiçbir şey yok. Ertesi gün “Ne yaptım ben” ya da “Nasıl bakacağım suratına” gibi aklınızı kurcalayan sorulara son verin. Hatta ne kadar mükemmel bir gece geçirdiğinizi bile söyleyebilirsiniz. Bu onu mutlu edecektir.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Zihnine Nasıl Girebilirsiniz?

Kadın erkek ilişkilerinde en temel konu kişilerin bir birlerini anlayabilmeleridir. Bunun içinde bir kadının bir …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum