Anasayfa » Yaşam » Erkeklerin Kadınlara Söylediği En Meşhur Yalanlar

Erkeklerin Kadınlara Söylediği En Meşhur Yalanlar

Her ilişki güzel başlar ama belli dönemlerde ilişkilerin içine yalanlar girer. Ama her insan ufak da olsa bazı yalanlar söylemez mi? Söyler. Özellikle de erkeklerin söylemiş olduğu bazı alışılmış yalanlar vardır. Kadınlar hemen anlar ama belli etmez kimi zaman. Bakalım o belli bariz yalanlar nelermiş.Bilmeyenler için biz söyleyelim.

Erkekler yalan söyleyince hemen anlıyoruz nedense. Ya yalan söylemeyi beceremiyorlar, yada her erkek aynı yalanları söylüyor, bizde yakalıyoruz. İşte erkeklerin o meşhur yalanları.

Erkekler annelerinin yemeklerine bayılırlar, başka hiç kimse de o tadı bulamamaktan yakınırlar. Ama nedense sevgilisinin yda eşinin yanına gelince, dünya da sevgilisinden başka kimse güzel yapamazmış gibi davranırlar. Hatta göze girmek için ‘ annemden daha güzel yemek yapıyorsun ‘ bile derler.

Mesela erkekler sevgililerinin arkadaşlarında hoşlanmaz. Hoşlanır gibi görünür aslında içten içe nefret bile ederler. Çünkü kızlar bir araya gelince hep ilişkiler hakkında bilgi alışverişi yaparlar. Buda erkeklerin hiç hoşuna gitmez. Ama nedense sevgilisine, ‘senin arkadaşın benim arkadaşım, her zaman bize gelebilir,başımın üstünde yeri var’ gibi cümleleri kurup gene sevgilisine yalan söyler. Maksat göz boyamak.

En çok söylenen yalanlardan birisi ise cinselik üzerine söylenen yalandır. Erkekler nedense her birlikte olduğu kadına, daha önce cinsel hayatında hiç bu kadar mutlu olmadığını söyler. Oysa ki bu bariz bir yalandır. Çünkü erkekler cinsellikte  her kadınla mutlu olabilecek potansiyeldedir.

Bir de bebek doğmadan önce söylenen yalanlar vardır. Mesela ‘ bebeğimiz doğsun bir sen bir ben ilgileneceğiz, her gece sen kalkmak zorunda kalmayacaksın merak etme aşkım ‘ gibi inandırıcılığı olmayan yalanlar. Bebek doğuktan sonra bu sözler nedense unutulur.

Kadın bariz şekilde kilo almıştır. Ama erkek gene göze girecek ya kadına ‘ ne kilosu ya hiç kilo almadın, her zaman olduğun gibisin ‘ der yalan söyler. Ama kadın biliyorudr kilo aldığını ve bu yalan yüzünden daha da gıcık olur erkeğine.

İşte hanımlar erkeklerin belli bariz, klişe yalanları bunlar. Hepimiz biliyoruz bunları ama bilmeyenler de vardır belki. Pembe yalanlar bunlar ama gene de yalan işte. Hiç olmasa da olur değil mi ?

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlar İçin Mastürbasyonun Yararları

Tüm insanların bu küçük eğlencesi adına birkaç bilgi edinmeye ne dersiniz? Bazı kadınlar bunun üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir