Anasayfa » Yaşam » Erkeklerin Kadınlar Hakkında Söyledi Doğrular

Erkeklerin Kadınlar Hakkında Söyledi Doğrular

Erkeklerin kadınlar hakkında söylediği birçok şey vardır. Bunların bir kısmı yanlış olsa da bir kısmı gerçekten de doğru şeyler. Peki erkekler kadınlar hakkında neleri doğru söylerler, neleri yanlış. İşte sorunun cevabı…

Kadınlar Saçlarına Çok Zaman Ayırırlar

Evet bazen sizden daha fazla zaman ayırdığımız olmuştur.

Kadınlar hassastırlar

Her kadının hassas bir yanı vardır. Bir kısmı bunu kabul eder, bir kısmı bunu kabul etmez ama o hassas nokta hep vardır.

Kadınlar konuşmaya bayılırlar

Dedikodu yapsınlar ya da yapmasınlar, kadınlar konuşmaya bayılırlar.

Kadınlar üzgünken dondurma yerler

Her romantik filmin klasik bir sahnesi vardır; üzgün kadın dondurma yiyerek ağlar. Bu sahne gerçekten de doğrudur! Yediğimiz şey her zaman dondurma olmasa da mutsuzken en sevdiğimiz şeyleri yiyerek rahatlamaya çalışırız.

Kadınlar arkadaşlarına her şeyi anlatırlar

Kadınlar, yakın arkadaşlarıyla her şeyi konuşurlar, hem de her şeyi! Önemli, önemsiz fark etmez, kadınlar birbirleriyle dertleşir, birbirlerinden öğüt alırlar.

Kadınlar cadıdırlar

Her zaman ortaya çıkarmasak da, her kadının cadı bir yönü vardır.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Aldatan Erkekler Anlatıyor; Aldattım Çünkü

İlişkileri etkileyen en önemli sebeplerden biri aldatma veya aldatılmalıdır. Toplumsal olarak erkeklerin aldatma oranları yüksek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir