Anasayfa / Aile / İlişkiler / Erkeklerin En Çok Böyle Kadınları Seviyor

Erkeklerin En Çok Böyle Kadınları Seviyor

Aşk ev ilişkilerde genel bir kanıya varmak mümkün olmamakla beraber tabii ki her erkeği aynı kefeye koymak söz konusu olamaz. Ancak görünen o ki çoğunluğun aradığı özellikler ortak paydada buluşuyor…

İşte erkeklerin beğendiği kadın tipleri…

İnce-uzun, çekici ve fit bir fizik elbette ki tercih sebebi, fakat kendine yakışanı giymek çok daha önemli. Çoğu erkek topuklu ayakkabılarla eğreti yürüyen, sürekli mini eteğini, dekoltesini çekiştiren kadınları itici bulduğunu belirtiyor.

Her türlü ortama uyum sağlamasını bilen ve eşine destek olan, ilişkisine değer veren…

Evlenmek ve eğlenmek bir arada olmalı; gezmeyi-eğlenmeyi seven, özgüven sahibi… Tek başına kaldığında da mutlu olmayı becerebilen pozitif kadınlar erkekler için kesinlikle daha çekici.

Dürüst, düşündüklerini sadece kız arkadaşlarıyla değil eşi ile de paylaşan kadınlar aranıyor… Kısacası aynı zamanda iyi bir dost olmayı becerebilmek de önemli.

Spor yapan, sağlıklı beslenmesine dikkat eden, sigara kullanmayan, enerjisi yüksek… Partnerini de bu enerji ile yönlendirip sürükleyebilecek kadınlar, aranılan ama yokluğundan şikayet edilenler listesinde bir numarada yer alıyor.

Dışarıda herhangi bir ortamda fikir ayrılığına düşse, kıskansa dahi eşinin gözünün içine bakan ve onu destekleyen… Evde ise dizginleri eline alıp kontrolün kendinde olduğunu ispatlamasını bilen, kişilikli kadınlar isteniyor.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Yeni 2018 TEOG Sistemi Nasıl Olacak (Yeni Liselere Geçiş Sistemi)

Yeni 2018 TEOG sitemi nasıl olacak ve öğrenciler için yeni liselere geçiş sistemi nasıl yapılacak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir