Anasayfa » Yaşam » Erkeklerin Asla Tutamadığı Sözler

Erkeklerin Asla Tutamadığı Sözler

Kadınlar ve erkekler bir birlerinin daima hayatlarını ettkilerler. Erkekler hep söz verirler ama bu sözlerini asla tutmazlar. Peki erkeklerin tutmadığı sözleri nelerdir?

Seni birazdan arayacağım: Sabah kahvaltınızı yaparken sevgiliniz sizi aradı ve siz kahvaltınızı bitirdikten sonra sizi arayacağını söyledi ama aradan iki saat geçti ve sevgiliniz sizi aramadı. Kadınlar siz onu arayacağınızı söyledikten 5 dakika sonra kendisini arayacağını düşünür. Çoğu erkek bu hatayı yapar. Eğer işiniz iki saat kadar sürecekse bunu sevgilinize birkaç işiniz olduğunu ve ilk fırsatta onu arayacağınızı söyleyin.

Ben hallederim: Sevgilinizin evindeki musluk bozuldu ve size tamir edip edemeyeceğini sordu, sizde tamir edebileceğinizi söylediniz. Eğer musluğu tamir etmezseniz yandınız. Bir dahaki sefere birşey rica ettiğinde müsait zamanınızı mutlaka söyleyin. Böylece o da size güvenmiş olur.

Gideriz: Kadınlar tatillerini ya da hafta sonlarını nasıl geçireceği konusunda plan yapmayı severler. Erkekler ise, evde kalıp uzanarak keyif yapmayı severler. Gitmeyeceğiniz yere gidecekmiş gibi söz vermeyin, çünkü gitmek zorunda kalırsınız.

Şu saatte orada olacağım: Kadınlar genellikle buluşmaya her zaman geç kalırlar. Ancak bir kızla buluşacağınızdaki genel kanı sizin onu bekleyeceğinizdir. Eğer siz geç kalırsanız onu önemsemediğiniz, ilgilenmediğiniz anlamına neden olabilir. Eğer geç kalıcaksanız onu arayın ve böylece yanlış anlaşılmaya son vermiş olursunuz.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Özgür Kadın Erkeği Korkutuyor

Erkekler kendini yetersiz hissetmekten korkuyor. Özgür bir kadınla birlikte olmak erkek için kolay değil.Böyle bir …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum