Anasayfa / Genel / Erkekleri Yatağınızda Eğitin

Erkekleri Yatağınızda Eğitin

Sevgiliniz yatakta sizi mutlu etmek için hiçbir şey yapmıyor mu? Hayalinizdeki ateşli cinsel hayatını gerçekten yaşamak için sevgilinizi eğitin!

Kadınlar yatakta erkekleri mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyor, utangaçlıklarını, yıllarca kendilerine empoze edilen “ayıp” kalıplarını bir gecede yerle bir etmekten çekinmiyor.

Erkekler cephesinde ise böyle bir duyarlılık söz konusu bile değil. Cinsellik sırasında karşısındaki kadına zevk vermek isteyen, bunun için uğraşan erkekler maalesef azınlıkta.

Onlar her seferinde bizden daha iyi bir performans beklerken, biz onların erkeklik gururlarını incitmemek adına hiçbir şeye ses çıkaramıyoruz. Belki de artık kendimiz için bir adım atıp partnerimizle konuşmanın zamanı gelmiştir.

Partnerinize bir cinsellik eğitimi vermek istiyorsanız size karşı vereceği tepkilere hazırlıklı olmalısınız.Yalnız şunu unutmayın, büyük bir cesaretle atacağınız bu adım ilişkinizi tamamıyle değiştirecek ve belki de ilk defa kadın olduğunuzu hissedeceksiniz. İlişkinizin başlarında geçirdiğiniz ateşli saatler artık yerini bir iki öpücüğe, sıradan aceleci dokunuşlara bırakmış olabilir.

Erkeklerin genellemede bulunmaya en müsait davranışı cinsellik için acele etmeleri. Neredeyse her erkek,bir an önce kıyafetlerinizi üstünüzden çıkarmaya çalışır. Başlarda erkeklerin bu davranışını size karşı duydukları fevkalade bir cinsel istek olarak algılasanız da zamanla gerçeği fark edeceksiniz.

Bu durumda yapmanız gereken şey kararlı ve cesur olmak. Onunla bu konuyu konuşun. Size kızmasından,bağırmasından ve belkide sizi suçlayacak olmasından korkmayın. Ona sadece cinselliğe başlamadan önce sevişmeyi ne kadar çok sevdiğinizi ve bedeninizde hissettiğiniz dokunuşlarının sizi nasıl çıldırttığını söyleyin.

İlişkinizin süresi arttıkça yani, iki ay yerini iki yıla bıraktığında, artık eskisi kadar öpüşmediğinizi fark edersiniz. İlişkinizin ilk günlerinde birbirini mıknatıs gibi çeken dudaklar artık birbirlerine yaklaşmıyor mu?Yoksa sevgiliniz nasıl öpüşeceğini bilmiyor mu?

Bu sorunu çözmek için ona sakince yaklaşın ve öpün. Onun sizi öpmemesini söyleyin ve sonra sizin dudak hareketlerini tekrar etmesini söyleyin. Bu tür küçük oyunlarla sevgilinizle uyumlu bir ritim yakalayabilirsiniz.

Cinsel birleşme sırasında iletişim kurmak, konuşmak her zaman güzeldir. Kimi erkekler cinsel birliktelikte  kadınlarla açık saçık konuşmalar yapmaktan hoşlanır ve kadının da ona eşlik ederek erotik sözler söylemesini ister. Ama herşeyde olduğu gibi bu konuda da işi abartıp hakaret boyutuna getirenler ya da ilginizi dağıtan davranışlarda bulunanlar olabilir.

Birinin size sürekli direktifler yağdırması neyi nasıl yapacağınızı söylemesi normal hayatta bile sıkıcıyken sadece zevk için yaptığınız sekste gerçekten çekilmez olabilir. Eğer bu sizi rahatsız ediyorsa onun konuşmalarına karşılık vermemeye başlayın. Zamanla sizin sessizliğinize kendisi de katılacaktır.

Ya da yatakta konuşmaktan hoşlanıyorsunuz ama sevgilinizin seksin şehvetine kapılarak söylediği sözler sizi rahatsız ediyorsa bunu ona mutlaka açık bir şekilde söyleyin. Duygularınızı ve ne hissettiğinizi anlatın.Bir daha asla sizin kendinizi kötü hissetmenize neden olacak bir şey yapmayacağından emin olabilirsiniz.

Sevgilinizle yatakta yaşadığınız bu acemilik ve beceriksizlik hali geçicidir. Daha fazla seks yapmak için birbirinizi zorladığınız durumlarda sevişmeleriniz daha iyi hale gelmez. Sadece ilişkinizin normaline göre birlikte olun ve sekste kendinize zaman tanıyın. Birbirinizle daha fazla vakit geçirmeniz, aranızdaki mesafeyi ortadan kaldırmak için idealdir. Özellikle sahilde yürüyüş yapmak, dans kursuna gitmek gibi fiziksel aktiviteler yataktaki hareketlerinizin de birbirinle uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlar İçin Mastürbasyonun Yararları

Tüm insanların bu küçük eğlencesi adına birkaç bilgi edinmeye ne dersiniz? Bazı kadınlar bunun üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir