Anasayfa / Aile / İlişkiler / Erkekleri En Çok Etkileyen Sözler

Erkekleri En Çok Etkileyen Sözler

Erkekler, ilişkide en az kadınlar kadar güzel ve romantik cümleler duymak istiyor. Bunların başında ise ona ne kadar güvendiğinizi ve sevdiğinizi gösteren sözler geliyor. Basit ama etkili olan sözleri sizin için yazdık. Partnerinizi etkilemek istiyorsanız bunlara mutlaka göz gezdirin!

İşte erkekleri en çok etkileyen 5 söz…

“Sana güveniyorum”

Karşılıklı güven duygusu, güçlü bir ilişkinin en önemli şartlarının başında geliyor. Her şeyi kontrol etmeyi ve ilişkinin iplerini elinizde tutmaktan vazgeçip biraz da partnerinizin seçimler yapmasına izin verin. Onun seçimlerine ve kararlarına güvendiğinizi gösterdiğinizde ilişkiniz de bundan olumlu etkilenecektir.

“Yemek harikaydı”

Her erkek yemek konusunda uzman değil, biliyoruz. Ancak sizin için özel bir şey pişirdiğinde ağzınızdan çıkacak “Yemek nefisti, ellerine sağlık” gibi cümleler partnerinizi derinden etkileyebiliyor. Yaptığı yemekleri sevmeseniz bile ona olumlu bir tavırla yaklaştığınızda, hayal kırıklığına uğramadığı için size hazırlayacağı sürpriz sayısı da günden güne artış gösterecektir.

“Seninle gurur duyuyorum”

“Seninle gurur duyuyorum” cümlesi, erkeklerin ruhunu derinden okşamaya yetiyor. Bir sınavı kazandığında ya da iş yerinde pozisyon değiştirdiğinde onunla ne kadar gurur duyduğunuzu ve başarılı bir erkek olduğunu mutlaka dile getirin. Bu cümlelerin partnerinizin kalbini aşkla dolduracağından emin olabilirsiniz.

“Çok yakışıklısın!”

Partnerinize en son ne zaman “Bugün çok yakışıklısın” dediniz? Erkekler, zaman zaman egolarının tatmin edilmesinden çok hoşlanır ve buna gerçekten ihtiyaç duyarlar. Hiç beklemedikleri zamanlarda bu cümleyi duyarlarsa etkilenme oranları da iki kat fazla olur. Duştan çıktıklarında ya da kendilerini iyi hissetmediklerinde “Ne kadar yakışıklı görünüyorsun!” cümlesi ile onu şımartabilirsiniz.

“Kasların ne kadar gelişti!”

Erkeklerin duymayı en çok sevdikleri sözlerin başında kaslarına yapılan iltifatlar geliyor. Özellikle sporu hayatının bir parçası haline getiren ve vücut geliştirmeye meraklı olan tüm erkekler, bu durumdan çok hoşlanıyor. Vücudunda gözle görülür değişimler olmasa da “Kasların çok gelişti” ya da “Vücudun artık çok daha iyi duruyor” gibi sözler erkeğinizi oldukça memnun edecek ve modunu anında yükseltecektir.

“Teşekkür ederim”

Gün içinde pek çok kez teşekkür ediyor olabilirsiniz. Ancak erkekler bunu duymaktan asla bıkmıyor. Özellikle sizin için bir şey yaptıklarında ya da özel bir plan organize ettiklerinde bu cümleyi duymak istiyorlar. Onu etkilemek için hem basit hem de çok sihirli bir kelime değil mi?

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Vajinusmus Nedenleri, Özellikleri ve Çözüm Yolları

Günümüz modern kadınının en büyük korkusu “Vajinismus” vajinal giriş düşüncesi veya girişimi karşısında gösterilen, istem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir