Anasayfa » Aile » Cinsel Yaşam » Erkek Cinsel Birlikteliği Bedeninde Nasıl Yaşar

Erkek Cinsel Birlikteliği Bedeninde Nasıl Yaşar

Erkeğin seksten aldığı haz vücudundaki sistemde gizli. Cinsel haritasını bilirseniz daha iyi seksin anahtarını bulmuş olursunuz. İşte bir erkeğin cinsel anatomisi..

Gözler: Güzel bir şeye bakmak beynindeki tutku bölgelerini harekete geçirir. Tahrik olduğunda göz bebekleri büyür, bakışları değişir.

Burun: cazip kokular onu heyecanlandırır ve hızlı nefes alıp verir. Yüzünüzü burnuna değdirmek, sizi koklamak onu tahrik eder.

Göğüs: Heyecanlandığında kan kaslardan içeri doğru akar ve göğsünü ısıtır.

Karın:
 Tahrik olmaya başladığında kan cinsel bölge ve etrafındaki kaslarda toplanır. Karnında yoğun bir hareket hisseder.

Kalp: Heyecanlandığında kalbi hızlı çarpar ve vücuda kan pompalar. Bu yeyecanı hemen bitirmemek için yavaş hareket edebilirsiniz.

Testisler: 
Tahrik durmunda testisler ufalır ve yukarı doğru hareketlenir. Çok hassaslaşır.

Cinsel organ: 
Tahrik durumunda çok hassas, duyarlılaşır.

Üst bacak içi: 
Üst bacağın iç kısımları kasıklarına doğruçok yakın olduğu için cinsel organa doğru kan akışı sağlayan bu bölge hassaslaşır. Seks sonrası bu bölgeye biraz masaj yapabilirsiniz.

Beyin: 
Beyinde salgılanan hormonlar hissettiklerini şekillendirir. Tahrik sırasında vücuda dopamin hormonu yayılır ve arzulama hissi başlar.

Kulak: 
Kulak derisi ince ve kassız olduğundan dokunmaya karşı oldukça hassastır.

Ağız: 
Heyecan yoğunlaştığında ağzı kurur.

Omurga:
 Omurgadaki sinir sistemi, kan akışını cinsel organa yönlendirir. Nabzı hızlandırır ve doruk noktasına ulaşana kadar kaslarını kontrol eder. Sevişme sırasında bu bölgeye parmak uçlarıyla bastırmak iyi olur.

Popo: 
Orgazm yaklaştığı anlarda zevk almayı sağlayan sinirler poposundan geçer.

Ayaklar: Ayaklar ile cinsel organı arasında nörolojik bir bağlantı vardır. Seksin herhangi bir aşamasında ayaklara dokunup masaj yapmak yararlı olabilir.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum