Anasayfa / Yaşam / Erkek Arkadaşınız Evliliğe Hazır mı?

Erkek Arkadaşınız Evliliğe Hazır mı?

Kendisi özellikle belirtmedikçe erkek arkadaşınızın aile kurmaya hazır olduğunu belirlemek kolay olmayabilir. Siz bunun için hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz ama erkek arkadaşınızın ne düşündüğünü bilmiyorsanız, yazıyı okumaya devam edin.

İkiniz de finansal olarak dengelisiniz

İlk olarak bir aile kurmadan önce ikinizin de dengeli ve düzenli mali yapı oluşturduğundan emin olun. Para, mutluluk satın alamaz derlerse de inanmayın.

Bebek isimleri seçer

Konu ailelere geldiği zaman sürekli olarak bebek isimlerinden hangilerini sevdiğinden bahsediyor mu? Bu bir bebek istediğinin işaretidir.

Çocuklu cümleler kurar

Sizinle sohbet ederken sık sık ?Çocuğumuz olunca? gibi cümleler kuruyor mu? Artık bir aile babası olmak istediğinin bir işareti daha. Bunu istemeyen bir adam asla çocuk içerikli cümleler kurmaz.

5 yıllık plan

Erkekler, aile babası olmaya yaklaştıklarında uzun vadeli planlar yapmaya başlarlar. Aslında genelde uzun veya kısa planlar yapmazlar.

Kariyer planı

Peki kariyeri? İyi bir işi var mı, yerleşik düzene geçmeye hazır mı? Mutlu olduğu iyi bir işi varsa ve kariyerinde ilerliyorsa çocuk düşünmenin vakti gelmiş demektir.

Yeğenine bakmayı teklif ediyor

Pratik yapıp, istediğinden emin olmak ve başarabileceğini görmek için sürekli yeğenlerine bakmayı teklif ediyor mu? Bu da başka bir işaret kızlar.

Ebeveynleriyle torun sahibi olmakla ilgili konuşuyor

Kendi ebeveynleriyle hatta sizin anne-babanızla bile bir araya geldiğinde, büyükanne-büyükbaba olmaktan mı bahsediyor? İşte bu büyük işaretlerden biri. Baba olmayı gözüne kestirmiş demektir.//hathayt

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Evlilik Terapisi Genç Çiftlerde Daha Etkili

Genç evlilerde evlilik terapisinin daha etkili olduğu konusu, sadece benim klinik deneyimlerimden yola çıkarak ileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir