Anasayfa » Genel » Cinsel Yaşamınızı Renklendirmek İçin Öneriler

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmek İçin Öneriler

İlişkinizde sizi birbirinize bağlayan en güçlü etkenlerden bir tanesi de sekstir. İçinizden geldiği gibi ona dokunmaktan, cinsel temas kurmaktan asla çekinmemelisiniz. Erkekler genellikle yatakta ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanır. Cinsel hayatımı nasıl renklendirebilirim diye düşünüyorsanız; size 7 farklı öneri sunuyoruz.

Mağazalardaki seksi iç çamaşırlardan edinin. Bunu bir rutin haline getirerek onun karşısına her zaman farklı şekilde çıkın. Bu seks hayatınızın monoton olmasını engelleyecektir. Ayrıca bu ipucu, siz sevişmek istediğinizde asla reddedilmemenizi sağlayacak.

Seks esnasında baskın kimse bir seferliğine rolleri değiştirin ve kendinizi ona teslim edin ya da onun size teslim olmasını sağlayın. Sevişirken ona emirler yağdırmak ve istediğinizi yapmak sevgilinize büyük bir zevk verecektir.

Herkesin sınırları olduğunu kabul ediyoruz fakat bir kereliğine şimdiye kadar reddettiğiniz şeyleri kabul ederek ona unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.

Yeni pozisyonlar denemek aranızdaki bağı güçlendirecektir. Merak ettiğiniz ya da şimdiye kadar söylemekten çekindiğiniz pozisyonları deneyin. Erkekler farklı seks pozisyonları denemek isteyen ve yeniliğe açık olan kadınları severler. Bunu kullanarak onu kendinize daha çok bağlayabilirsiniz.

Ona romantik bir gece yaşatmaya ne dersiniz? Tıpkı ilk günlerdeki gibi şahane bir sofra hazırlayın ve mum ışığında hafif bir müzik eşliğinde yemek yiyin. Yemek esnasında servis yaparken içinizdeki seksi iç çamaşırını ona gösterebilirsiniz. Bu yemek sonrasına geçmek için onu heyecanlandıracak ve erotik dakikaların başlamasına yardım edecektir. Daha sonra ona aromatik yağlarla şahane bir masaj yapmayı teklif edebilirsiniz.

Harika bir seks hayatı için onun dokunuşlarını asla geri çevirmeyin. Devamlı olarak onu reddederseniz belli bir süre sonra bu davranış onun sizden soğumasına neden olacaktır. Bu nedenle küçük öpücüklerine ve şehvet dolu dokunuşlarına izin verin.

 Ona seks objesi olarak davranmaya ne dersiniz? Bunu devamlı olarak yapın demiyoruz fakat bazı günler ateşli bir sekse başlamak için bu ipucunu kullanabilirsiniz.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

İlk Cinsel Deneyim Korkusu Nasıl Aşılır ?

Korku dolu ilk gece hikayeleri, ilk cinsel deneyimi kabusa çevirebilir. Korkunun nedenlerini bilerek ilk ilişki …

Yorum Var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir