Anasayfa » Aile » İlişkiler » Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Sizde birinden hoşlanıyorsunuz ve onun sizden hoşlandığını merak mı ediyorsunuz? Sevdiğiniz erkek acaba size ne kadar değer veriyor? Sizi sevior mu? işte bu soruların cevaplarını veriyoruz.

Siz hastayken size bakıyor

Bir erkeğin sizi sevdiğini gösteren en tatlı hareketlerden biri, siz hastayken size bakmasıdır. Eğer size hastayken, sarhoşken bakıyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Sizi cesaretlendiriyor

Seven bir erkek, sizi hedefleriniz için cesaretlendirir. Sizdeki potansiyeli görür ve kıskançlık yaparak sizi yerinizde tutmaya çalışmaz. Sizinle, başarılarınızla gurur duyar.

Gelecek planları yapıyor

Erkek arkadaşınız sizinle geleceğe dair planlar mı yapıyor? Bu, sizi sevdiğinin en büyük göstergelerinden biridir. Sizden hoşlanmayan, sizi sevmeyen bir erkek sizinle asla gelecek planı yapmayacaktır.

Fikirlerinize değer veriyor

Sizi seven erkek, düşüncelerinize, fikirlerinize de değer verir.

Ailenize saygı gösteriyor

Eğer aileniz sizin için önemliyse, erkek arkadaşınız da buna saygı göstermelidir. Siz, her zaman ailenizle anlaşamasanız da, erkek arkadaşınız onlara daima saygılı olmalı ve onlarla vakit geçirmek istiyor olmalıdır.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlara Göre Çekici Erkeğin Tanımı

ABD’deki Stanford Tıp Fakültesi’nden bilim adamları, kadınların beyninin, henüz çocukluk dönemlerinde bile “espriye” daha fazla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir