Anasayfa / Aile / İlişkiler / Bir Erkeği Elinizden Kaçırmanın Yolları

Bir Erkeği Elinizden Kaçırmanın Yolları

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri, neşeli, samimi, kendilerini iyi hissedebildikleri, kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Biz de, onların sevmediği davranışların ne olduğunu sizler için araştırdık!

Erkek Kankamdan Vazgeçemem Mi Diyorsunuz?

Onlar sizin erkek kankanızı yedekte bekleyen sevgili adayı olarak görecektir. Bu yüzden bu durumdan hiç hoşlanmayacak, sürekli arayan kankanızı kabul etmesi için oldukça anlayışlı bir erkek arkadaşa sahip olmalısınz.

Dağınık ve Bakımsız Olmayın

Evet o gün canınız yernizden bile kalmak istemiyor olabilir. Ama bunu yine de ona çaktırmamalısınız. Saçınız temiz ve yüzünüz canlı görünmeli. Bir rimel hafif bir allık ve biraz toparlanarak günü kurtarmaya çalışın. Bu sizin evlenilebilir biri olduğunuzu gösterecektir.

O Sizin Kankanız Değil!

Sakın onunla erkek arkadaşlarıyla muhabbet ettiği gibi konuşmayın. O sizin sevgiliniz. Ağzınızdan çıkan kötü bir sözcük tüm büyüyü mahvedebilir.

Sabırsız Olmayın

Hayatta bazı şeylerin gerçekleşmesi için belirli bir sürecin olması gerektiğini sakın unutmayın. Bu söylediğimize evlenme teklifi de dahil!

Asiliğe Son!

Her şey ters bile gitse sizin yüzünüzün gülmesini ister erkekler. Hayata karşı güveniniz varsa eğer o da size karşı güven duyacaktır. Ters giden olayların acısını ondan çıkarırısanız bu oldukça yanlış sonuçlar doğurabilir. Hem zaten konuşup, anlaşmak varken niye böyle yapasınız ki?

Hayatını Beğenmeyen Kadın

Hayatını sevmeyen beğenmeyen kadınlara biz kadınlar bile tahammül edemiyoruz. Onlardan bize aşık olmalarını biz bu durumdayken nasıl bekleyebiliriz? Sürekli somurtmanız onun enerjisini düşürecektir. Sırf bu yüzden bile, sizden kaçacağına emin olabilirsiniz!

O Koltuktan Kalkın!

O koltuğa yapışmak demek bekarlığa da yapışmak demek. Hadi artık kalkın o koltuktan. Evet erkeklerde kanepede keyif yapmayı severler ama plan yapıp o plana erkeği de dahil eden kadına bayılırlar.

Yalanı Kim Sever Ki?

Yalan listesine kilonuz, kredi kartı borcunuz da dahil. Erkekler söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler. Yalan söylediğinizi anlamaları da oldukça zordur. Yani sizin dürüstlüğünüze ihtiyaçları vardır.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Vajinusmus Nedenleri, Özellikleri ve Çözüm Yolları

Günümüz modern kadınının en büyük korkusu “Vajinismus” vajinal giriş düşüncesi veya girişimi karşısında gösterilen, istem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir