Anasayfa / Aile / İlişkiler / Aşkınızın Ateşini Söndüren Sebepler Nelerdir

Aşkınızın Ateşini Söndüren Sebepler Nelerdir

Sevgilinizin size karşı olan duygularında ve cinsel isteğinde azalma olmuş olabilir. İşte cinsel isteğin azlamasına sebep olan, aşk ateşini söndüren sebepler…

Size kızgın

Partneriniz size kızgınsa çoğunlukla sebebini bilirsiniz. Ufak probleminizi çözmek elinizde.. Hoşuna giden şeyleri yaparak, aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Stresli

Partneriniz yoğun ve stresli bir günün ardından rahat bir uyku çekmek isteyebilir. Siz bu durumda ona masaj yapın, sorunlarını dileyin ve anlayışlı olun. Sakinleştirici şekilde konuşun.. Sonra mı, gerisi size kalmış.

Bağlanmak istemiyor

Partneriniz bağlanmaktan korkan biriyse ancak sizden vazgeçemiyorsa bu dönemi birlikte atlatabilirsiniz.Onu sıkmayın, bağlılıkla ilgili şeylerden konuşmayın. Arkadaşlarınızlayken ona güvendiğinizi,ilişkinizi acele etmeden yaşamaktan yana olduğunuzu anlatın. Bu onun streslenmesini önleyecektir.

Yatakta kendinden emin değil

Yatakta onunla birlikte olmaktan zevk almadığınızı hissetmesi onun kendine olan güvenini alt üst eder.Yatakta sizi baştan çıkaran, hoşunuza giden şeyleri onunla paylaşın. Bu libidosunu canlandıracaktır.

Ayrılmak istiyor

Erkekler ayrılmak istiyorlarsa, önce fiziksel uzaklığı seçerler. Böyle birşeyden şüpheleniyorsanız aranızdaki ilişkide gördüğünüz eksiklikleri ve nedenlerini ona sorun. Ayrılıkla sonuçlanacağını düşünüyorsanız kendinizi buna hazırlayın ve hayatınızı yeniden planlamaya çalışın.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Kadınlara Göre Çekici Erkeğin Tanımı

ABD’deki Stanford Tıp Fakültesi’nden bilim adamları, kadınların beyninin, henüz çocukluk dönemlerinde bile “espriye” daha fazla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir