Anasayfa / Aile / İlişkiler / Aşkı Bitiren ve Erkeği Uzaklaştıran Davranışlar

Aşkı Bitiren ve Erkeği Uzaklaştıran Davranışlar

Sevgilinizi çok seviyorsunuz, her dakikanızı onunla geçirmek istiyorsunuz, peki hanımlar kabul! Fakat onların düşünceleriyle bizimkisi çok farklı. Sizin çok hoşlandığınız bazı şeyler onların hiç hoşuna gitmiyor olabilr. Buyrun bunlara birlikte bakalım.

Cinsellik

İlişkiniz yeni başladıysa sizi tanımasına, onu tanımaya biraz zaman verin. Unutmayın erkekler kadınları sürekli çözmek isteyecekleri bir bulmaca gibi gördüklerinde çekici bulurlar.

Fazla Detay

Erkeklerin çok fazla konuşmaktan hoşlanmadığını hepimiz biliyoruz. Hele konuşma sırasındaki detayların fazlalaşmasından hiç hoşlanmıyorlar. Bu konuda aman dikkat!

İletişim

Aramak, mesaj göndermek, e-posta yazmak erkekleri bir süre sonra bıktırabilir. Sürekli hayatını kontrol ediyormuşsunuz gibi hissetmesine sebep olmamaya dikkat edin.

Karışmak

Cep telefonunun, bilgisayarının, çantasının, dolabının, evinin ve ceplerinin karıştırılması bir erkeği en hızlı soğutan şeylerdendir. Sakın bunu yapmayın!

Sahte Orgazmlar

Erkekler her zaman olmasa bile bir kadının gerçekten orgazm olup olmadığını anlayabiliyorlar. Özellikle de o kadınla birden fazla defa cinsel ilişkiye girdiyse ve kadının gerçek orgazmına şahit olduysa.

Değişme Beklentisi

Kendimizi değiştirebiliyor muyuz? Neden sevdiğiniz, hoşlandığımız adamları değiştirmeye çalışıyoruz? Onu olduğu gibi kabul etmeye çalışsak biraz çok daha mutlu olabileceğiz.

Kendini Önemsememe

Tüm hayatını ilişkisine göre ayarlayan ve ona göre hareket eden bir kadına erkekler daha az saygı duyuyor.Kadının kendine ait seçimleri, arkadaşları, hobileri, kararları ve prensipleri olması bir erkek için o kadar etkileyici bir durum ki, inanamazsınız!

Kısıtlama

Eğer bir erkeğin sevdiği şeyleri yaptığı, arkadaşları ile geçirdiği zaman ve özellikle maç seyrettiği bir zaman dilimini elinden almaya çalışıyorsanız, ilişki onun için bitmeye doğru gidiyordur.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Sevgililerin Kalbi Aynı Hızda Atıyor

ABDdeki California Üniversitesinden Psikolog Emilio Ferrer ve ekibinin,  romantik ilişkisi olan 32 çiftle yaptığı bir dizi araştırma, sevgililerin kalp  atış hızının ve soluk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir