Anasayfa » Aile » İlişkiler » Aldatmayan Erkeği Tanımanın Yolları

Aldatmayan Erkeği Tanımanın Yolları

“Aldatmayan erkek var mıdır?” diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz.Doğrusu bu konu biraz göreceli,?Erkekler ne için aldatmaya ihtiyaç duyar?? ?Neden aldatır?? bunlar hiçbir zaman tam anlamıyla yanıtlanamayacak sorular. Yine de, sizlere aldatmayan erkeği tespit etmenizi kolaylaştıracak birkaç madde hazırladık! İşte aldatmayan erkeği tanımanın 6 yolu!

Konuşkan Sevgili

Sevgiliniz ya da eşiniz artık sizinle eskisi kadar konuşmuyorsa bir problem var demektir. Çünkü sadık erkekler eşleriyle konuşmaktan çekinmez. Sizinle her konuda konuşup, tartışabilirler. Bunun sebebi diğer erkeklerin aksine; sakladıkları, ve ağızlarından kaçmasından korktukları bir şey olmamasıdır.

Kahraman Sevgili

Kendini ilişkinin kahramanı olarak gören erkekler, tehlike arz etmiyor. Onlar kendilerini ilişkilerine adadıkları gibi, bu durumdan zevk de alıyorlar. Bu sebeple dışarıya ilgi duymaları için sebepleri kalmıyor. Onlar için ?örnek? gösterilmek önemli!

Önemseyen Sevgili

Aldatan erkeklerde çok bariz kadınına karşı ilgi azalması olur, eğer yaptığından pişmansa da yoğun bir ilgi artışı gözlemleyebilirsiniz. Sadık erkeğimiz içinse sizinle geçireceği vakit, arkadaşlarıyla geçireceği vakitten daha önemlidir. Bir erkek sizi arkadaşlarından ne kadar geri planda tutuyorsa, aldatma olasılığı da o kadar yüksektir.

Romantik Sevgili

Aldatmayan erkek, sizinle güzel anılar biriktirmek ister. Daha önce birlikte gitmediğiniz güzel yerlere götürür, sizi şaşırtacak sürprizler yapmaya zaman ayırır. Onun, sizden başkasına zaten ihtiyacı yoktur.

Yapıcı Sevgili

Sizinle tartışan erkekten korkmayın! Sürekli bir şeylerden yakınıyor olması, içerdeki sorunları düzeltmeye çalıştığı anlamına gelir. Aldatan erkeğin aksine, canının sıkıldığı konular olduğunda problemi çözmek yerine,soluğu başka kadınların yanında almaz.

Dertleşen Sevgili

Dertlerinizi dinlemekten zevk alıyor, sizi üzen konularda çözüm üretmeye çalışıyorsa; korkulacak bir şey yok! Çünkü, erkeğiniz sizi üzecek bir şey yapmaya kalkışmaz demektir bu.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Erkekler, Kadınların Bu Hallerine Bayılıyor

Her kadın ilgi görmek ve beğenilmek ister ancak bunu nasıl yapacağını her zaman bilemez, peki …

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum