Anasayfa » Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik » 2014-2015 Pdr Taban ve Tavan Puanları İle Kontenjanları

2014-2015 Pdr Taban ve Tavan Puanları İle Kontenjanları

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü şuanda halen devlet ve özel sektörde halen en revaçta olan bölümlerden biri olup birçok kontenjana ve iş imkanına sahip bir bölümdür. Bu bölümü düşünen tüm öğrencilerin aklına takılan sorulardan ilki de bu bölümün üniversitelerdeki puan aralığıdır. 

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü TM-3 alanından öğrenci kabul eden birinci öğretim, ikinci öğretim, Türkçe, İngilizce, Tam veya kısmen burslu olarak olarak veya Özel ve Devlet üniversiteleri olmak üzere birçok farklı imkana sahip bir bölümdür.

Bu nedenle Pdr bölümü günümüzün en çok ilgi çeken bölümlerinden biri olup bir çok lise öğrencisi bu bölüm hakkında bilgi talep etmektedir. Bizde Sizler için bu ilgi çekici bölümün 2014-2015 yılı taban ve tavan puanları ve kontenjanlarla ilgili bilgileri derleyerek bir liste oluşturduk.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü seçmek isteyen siz değerli öğrenci kardeşlerimize faydalı bir paylaşım olur inşallah. Sizde eğer bu bölümde okumak istiyorsanız ayrıca aklınıza takılan diğer sorular için makalemize yorumlar bırakarak bize ulaşabilirsiniz. İşte detaylar…

2014-2015 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Taban ve Tavan Puanları

pdr-taban-puanlari-2015-1

pdr-taban-puanlari-2015-2

pdr-taban-puanlari-2015-3

pdr-taban-puanlari-2015-4

pdr-taban-puanlari-2015-5

 

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

2 Yorumlar

  1. Sıralamalar konusunda da bir çalışma yapacağız inşallah.

  2. Keşke sıralamalarını da paylaşa bilseydiniz.

Ne Düşündüğünü Merak Ediyorum

%d blogcu bunu beğendi: