En Son Makaleler
Anasayfa / Haber & Yaşam / 2012-2013 Futbol Hakemliği Ücretleri
2012-2013 Futbol Hakemliği Ücretleri

2012-2013 Futbol Hakemliği Ücretleri

Bir çok sektörün aksine çok fazla olumsuzlukla anılan ancak dünyanın en zor görevlerinden birini yapan hakemler tabi ki bu işi belirli ücretler karşılığında yapmaktadırlar.

Hakemlik sistemi ülkemizde amatör klasmanda değerlendirmekte olup her hakem yönettiği maç ve maçtaki görevine göre (hakem,yardımcı hakem,dördüncü hakem) hakemlik ücreti ve yol ücreti almaktadır.

Profesyonel maçlarda görev yapan hakemlerin ücretleri kısmen tatminkar olsa da amatör hakemlikte pek de tatminkar değildir.

2012-2013 sezonu itibariyle belirlenen yeni ücretlere göre hakem ücretleri listesi yayınlanmıştır.

2012-2013 Hakem ve Gözlemci müsabaka ücretlerinin tam listesini okumak için tıklayınız…

Hakkında Admin

İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 2007 mezunu olup mesleki ve özel hayatını pdr alanına adamış bir meslektaşınız olarak özel sektör ve meb alanında eğitimin çeşitli kademelerinde çalıştım ve halen MEB'e bağlı bir okulda görevime devam etmekteyim.Aynı zamanda 4 yıldır Pdr alanının güncel temsilcisi olmak ilkesi ile yayın hayatına devam eden PdrGünlüğü sitesinin editörlüğünü yapmaktayım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>