Home / Genel / 2012-2013 Futbol Hakemliği Ücretleri

2012-2013 Futbol Hakemliği Ücretleri

Bir çok sektörün aksine çok fazla olumsuzlukla anılan ancak dünyanın en zor görevlerinden birini yapan hakemler tabi ki bu işi belirli ücretler karşılığında yapmaktadırlar.

Hakemlik sistemi ülkemizde amatör klasmanda değerlendirmekte olup her hakem yönettiği maç ve maçtaki görevine göre (hakem,yardımcı hakem,dördüncü hakem) hakemlik ücreti ve yol ücreti almaktadır.

Profesyonel maçlarda görev yapan hakemlerin ücretleri kısmen tatminkar olsa da amatör hakemlikte pek de tatminkar değildir.

2012-2013 sezonu itibariyle belirlenen yeni ücretlere göre hakem ücretleri listesi yayınlanmıştır.

2012-2013 Hakem ve Gözlemci müsabaka ücretlerinin tam listesini okumak için tıklayınız…

About Admin

İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danısmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olup şuanda "Klinik Psikoloji" Yüksek Lisans Programına devam etmekteyim. Milli Eğitim Bakanlığı ve Özel Sektörde çeşitli deneyimlerim oldu.Uzun yıllardır PdrGünlüğü Sitesinin Editörlüğü yapmaktayım.Temel mesleki amacım Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanına katkı sağlamaktır.

Check Also

IRKÇILIK VE AYKIRI BİR EĞİTMEN

Irkçılık en basit tanımla: kendi ırkını üstün varsayan fenomendir.Bu fenomen sosyal ayrımcılığa hatta soykırıma kadar ...

Obsesif-Kompulsif Bozukluk Nedir ne Değildir?

Düşünmek istemediğiniz halde tekrar tekrar zihninize gelen düşünceleriniz varsa ya da aynı şeyi tekrar tekrar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>