Anasayfa » Aile » İlişkiler » 14 Şubat’tı Sevgilisiz Geçirebilme Rehberi

14 Şubat’tı Sevgilisiz Geçirebilme Rehberi

Yine 14 Şubat geldi ve bu kez yalnızsanız hayat çokta kötü olmayabilir. Sevgililer Günü’nü yalnızlığınızla baş başa geçirecek olmak canınızı sıkıyorsa üzülmeyin.Siberalem’in sizin için hazırladığı “14 Şubat’ta Hayatta Kalma Rehberi” ile sevgilisi olanlardan bile daha çok eğlenebilirsiniz.

‘Sevgilisiz bir Sevgililer Günü nasıl geçer’diye mi düşünüyorsunuz? ‘Arkadaşlarım birbirinden “sinir bozucu” 14 Şubat fotoğraflarını internette paylaşırken ben ne yapacağım’ diye mi endişeleniyorsunuz? Endişelenmeyin ve üzülmeyin. Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz tüm 14 Şubat’ları unutturacak bu rehber ile muhteşem bir gün geçirmeniz mümkün…

İşte yalnızlar için Sevgililer Günü’nde Hayatta Kalma Rehberi

İlk koşulun yalnız katılmak olduğu bir ‘Sevgilisizler Günü’ partisi düzenleyin ya da çeşitli mekânlarda düzenlenen benzer konseptli partilere katılın.

Sevgilisiz olmanız arkadaşsız olduğunuz anlamına gelmiyor değil mi? Tüm sevgilisiz arkadaşlarınızla buluşun, sabaha kadar çılgınca eğlenin.

Sevgiliniz uzaklardaymış gibi davranın. İnternetten kendi adınıza çiçek ya da hediye gönderin. Daha sonra konuyla alakasız bir arkadaşınızı arayarak sevgilinize ‘teşekkür ediyormuş gibi’ yapın.

Facebook ve Twitter’da sanki sevgiliniz varmış gibi, “Keşke bugün yanımda olsaydın aşkların en güzeli. Yalnız geçirdiğim ilk Sevgililer Günü ve ben seni çok özlüyorum” gibi imalı paylaşımlarda bulunun.

Aşk meşk temalı film ve şarkılardan uzak durun.Etrafınızdaki herkese, 14 Şubat’ın aslında hiçbir anlamı olmadığını, çiçekçileri ve hediye satanları zengin etmek için uydurulmuş bir gün olduğunu anlatan nutuklar çekin.

Fazla mesai yapın, gecenin geç saatlerine kadar çalışın. İş arkadaşlarınıza, yöneticilerinizin CC’de olduğu e-postalar gönderin. Sonuçta hepimiz işimizle evli değil miyiz?

Erkenden yatın ve uyumaya çalışın.

Hakkında İdris Gündüzalp

PdrGünlüğü sitesinin kurucu ve editörü olarak yaklaşık 6 yıldır burada yazıyorum. Uzmanlığım çocuk ve ergen psikolojisi olmakla beraber temel amacım mesleğimiz için faydalı paylaşımlarda bulunmaktır.

İlginizi Çekebilir

Bir Erkeği Elinizden Kaçırmanın Yolları

Erkekler yanlarındayken eğlenebildikleri, neşeli, samimi, kendilerini iyi hissedebildikleri, kendisine huzur veren kadınları tercih ediyor. Biz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir